Wejdź do Zamku Krwawego Księcia, aby uzyskać tajemnicze wygrane!

W grze EMPIRE V Przemierzaj ponury las i poczuj jak krew zamarza w twoich żyłach i postaraj się wejść do zamku Krwawego Księcia. Zapewnia ci to dostęp do innego świata, w którym możesz zgarnąć tajemnicze wygrane. Nawet jeśli Krwawy Książę pożąda twojej krwi, wciąż możesz mu zaufać – ponieważ tylko on jest kluczem do twoich wygranych!

Cel

Celem gry Empire jest specjalne ustawienie pięciu pasujących symboli na jednej z linii wygrywających od lewej do prawej. Ten automat jest rozgrywany na pięciu bębnach. Najbardziej zyskownym i pożądanym symbolem jest DUCH KSIĘŻYC, który działa w tym slocie jak symbol Wild. Może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter.

Cecha

CASTLE działa w tym slocie jako symbol rozproszenia. Darmowe gry są uruchamiane wtedy, jeśli lądują co najmniej trzy razy, niezależnie od wzoru linii wygranej. Podczas darmowych gier przenosisz się do zamku i masz szansę zagrać o skarby Krwawego Księcia. Symbole kart (Kierki, Diamenty, trefl i pik) nie pojawiają się niestety w tym trybie.
Jeżeli jednak tylko zbierzesz trzy kolejne CASTLE w darmowych grach, otrzymasz kolejne 10 darmowych gier.

Gra jest bardzo wciągająca i gwarantuje niezłe emocje, pod warunkiem że nie poniesie cię fantazja i nie ogarnie strach przed Krwawym Księciem czyli… przegraną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *