Wypadek posłów od ustawy hazardowej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Samochód, którym jechali został uderzony przez inny, nadjeżdżający z ogromną prędkością pojazd. Posłowie cudem uniknęli śmierci.

W wypadku, do którego doszło w Warszawie uczestniczyli dwaj posłowie ruchu KUKIZ’15 – Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak. Obaj pracują nad ustawa hazardowa, a Rzymkowski ponadto zasiada w komisji śledczej ds. Amber Gold. Parlamentarzyści jechali samochodem kierowanym przez Rzymkowskiego. Nagle w pojazd, którym podróżowali posłowiem, z ogromną prędkością uderzył inny samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak samochód Rzymkowskiego nadaje się do kasacji.

Do zdarzenia doszło w nocy 12 sierpnia, dziś poinformował o wypadku portal „Wpolityce.pl”. Zdaniem taksówkarza, który był świadkiem wypadku, samochód parlamentarzystów jechał przepisowo, natomiast pojazd, który w niego uderzył mógł jechać znacznie ponad 100 km / h. Swoje ustalenia „wpolityce.pl” potwierdziło w Komendzie Głównej Policji.

Kilka miesięcy wcześniej w wypadku samochodowym zginął inny poseł ruchu KUKIZ’15 – Rafał Wójcikowski. W jego samochodzie niesprawne były przewody hamulcowe. Sprawę bada prokuratura.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *