Zabezpieczono 3 nielegalne automaty do gry

jednoręcy bandyci

Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej w Zgorzelcu zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych.

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej w Zgorzelcu zlikwidowali kolejny nielegalny punkt gier. Mundurowi zabezpieczyli 3 duże automaty do gier hazardowych. W momencie wejścia kontrolujących do lokalu urządzenia były włączone do prądu i gotowe do pracy.

Na włączonym do sieci energetycznej urządzeniu funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że testowane maszyny są automatami do gier hazardowych.

W sprawie wszczęto postępowanie karne skarbowe, które wyjaśni wszystkie okoliczności sprawy i ustali odpowiedzialność poszczególnych osób zaangażowanych w nielegalny proceder.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Legnicy

  1. Witam, ktoś kojarzy automaty które pojawiły się małopolsce, na lokalach widnieje napis „legalny bukmacher” mogę podesłac zdjęcie sprzętu.

  2. Świętokrzyska chyba jakas pseudoreklama po pierwsze – Hot funy nie maja operatorów tylko wstawiają sami i wynajmują cały lokal
    . Także właściciel
    Lokalu nie zostaje obciążony żadnymi karami itp ludzie obudźcie sie nastraszyli was jak niewiem !!

  3. Hot Funy slabizna nie chca grac a zbierane wszedzie. Idioci to wstawiaja i zostaja z kosztami spolek, adwokatow i karami!!! Panie P. Interes slabo idzie bo same trupy juz daje? JA wierze w Future, bo są świetne warunki tylko 5% a z tym, spolki na slupy, i mecenas, a buda tylko 1500 PLN ! Tylko wstawiam i gram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *