Zabezpieczono 3 nielegalne automaty do gry

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej w Zgorzelcu zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych.

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej w Zgorzelcu zlikwidowali kolejny nielegalny punkt gier. Mundurowi zabezpieczyli 3 duże automaty do gier hazardowych. W momencie wejścia kontrolujących do lokalu urządzenia były włączone do prądu i gotowe do pracy.

Na włączonym do sieci energetycznej urządzeniu funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że testowane maszyny są automatami do gier hazardowych.

W sprawie wszczęto postępowanie karne skarbowe, które wyjaśni wszystkie okoliczności sprawy i ustali odpowiedzialność poszczególnych osób zaangażowanych w nielegalny proceder.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Legnicy


Otagowano jako

9 Komentarzy

 1. Sensei Odpowiedz

  Witam, ktoś kojarzy automaty które pojawiły się małopolsce, na lokalach widnieje napis „legalny bukmacher” mogę podesłac zdjęcie sprzętu.

 2. Arman Odpowiedz

  Świętokrzyska chyba jakas pseudoreklama po pierwsze – Hot funy nie maja operatorów tylko wstawiają sami i wynajmują cały lokal
  . Także właściciel
  Lokalu nie zostaje obciążony żadnymi karami itp ludzie obudźcie sie nastraszyli was jak niewiem !!

 3. swietokrzyska Odpowiedz

  Hot Funy slabizna nie chca grac a zbierane wszedzie. Idioci to wstawiaja i zostaja z kosztami spolek, adwokatow i karami!!! Panie P. Interes slabo idzie bo same trupy juz daje? JA wierze w Future, bo są świetne warunki tylko 5% a z tym, spolki na slupy, i mecenas, a buda tylko 1500 PLN ! Tylko wstawiam i gram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *