5 najlepszych gier wideo z bohaterami Marvel

Pośród miłośników komiksów, nie ma nikogo, kto nie słyszałby o uniwersum Marvela. Rozbudowany świat, pełen wspaniałych historii i ciekawych bohaterów. Postacie mają bogate osobowości, interesujące historie, i na swój sposób walczą ze złem.

Dlatego też to fantastyczne uniwersum znalazło tylu wiernych fanów. Jest unikalne, bawi, wzrusza, kreuje właściwe postawy, buduje napięcie i zaskakuje! Nic więc dziwnego, że doczekało się wielu wspaniałych ekranizacji – od bajek telewizyjnych, po kinowe produkcje. Gracze automatów wideo mogą czuć się usatysfakcjonowani, ponieważ również sloty oparte są o świat Marvela. Dzięki temu w najlepszych kasynach online, możemy odprężyć się przy slotach, opartych postacie z tego świata. Każdy unikalny na swój sposób, a wszystkie łączy jedno – świetna zabawa i wysoka jakość. Jednak wybór jest bardzo obszerny, a więc i trudny. By go ułatwić, wybraliśmy najlepszą piątkę.

Ogólne informacje

Za produkcję automatów wideo opartych tematycznie o uniwersum Marvela odpowiada w głównej mierze deweloper PlayTech, choć dostępne są produkcje od studia Amaya. W obu przypadkach otrzymujemy tytuły dobre i grywalne. Nietrudno jednak odnieść wrażenie, że propozycje od PlayTech są bardziej realistyczne, co wielu osobom przypadnie bardziej do gustu. Takie parametry jak RTP czy wariacja lub obecność wielu funkcji są w nich na właściwym poziomie. Dlatego też każda rozgrywka będzie czystą przyjemnością. Wybór najlepszej piątki jest więc niezwykle trudny, ale ostatecznie o wygranej decydować będą pewne istotne szczegóły. Każdy z nich jednak jest wart rozegrania chociaż raz!

Numer 5

Captain America jest slotem, który w tematyce Marvela musiał otrzymać piątą lokatę. RTP wynoszące 94%, stawki od 0,01 do 100,00, 20 linii wygrywających na 5 bębnach i 3 rzędach. Autoplay i darmowe obroty, to jedyne funkcje, które tu znajdziemy. Jednak brak Jackpota, rund ryzyka, rund bonusowych nie zniechęciły graczy, którzy chętnie wracają do swojego lubianego bohatera, ponieważ sam slot jest bardzo klimatyczny. Przyjemna oprawa dźwiękowa, estetyczne grafiki oraz prostota slotu, sprawiają, że jest on dla każdego. Stąd jego duża popularność.

Numer 4

Tytułem, a w zasadzie całą serią, która zajmuje 4 pozycję, jest Iron Man. Wliczamy w to bazowy tytuł oraz jego dwie kontynuacje. Automaty różnią się od siebie pod względem technicznym szczegółami. W pierwszej odsłonie możemy grać w stawkach od 0,01 do 2.5, w drugiej od 0,01 do 5,00, a w trzeciej od 0,01 do 250,00. Zakres RTP waha się od 93% do 96%. W każdej z części możemy skorzystać darmowych obrotów, funkcji autoplay oraz rozbić pulę Jackpot. Rozgrywka toczy się na 5 bębnach, w 3 rzędach, przy 25 liniach wygrywających. Zabrakło niestety rund bonusowych oraz gry ryzyka. Tytuły różnią się od siebie znacząco grafiką, choć oddają wiernie klimat Iron Mana. Dlatego, grając w każdą z części, odnosimy wrażenie, że są to inne tytuły. I chociaż „trójka” pod względem grafiki i ścieżki dźwiękowej może wydawać się najbardziej stylowa, to nietrudno odnieść wrażenie, że jednak karty postaci w „dwójce” są o wiele lepsze i ciekawsze.

Numer 3

Na trzecim miejscu musiał się znaleźć slot oparty o tytuł Spider-Man. PlayTech bardzo dobrze odwzorowało pierwowzór. Ten automat wideo ma sporo zwolenników z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim cechuje go wysokie RTP, na poziomie 95%. Stawkę można w nim zacząć od 0,01, a zakończyć na 100,00. Gra toczy się w popularnym rozstawieniu 25 linii wygrywających na 5 bębnach w 3 rzędach. Wśród lubianych funkcji gracze znajdą opcję autoplay i szybkiej gry. Oprócz tego mają szansę rozbić pulę Jackpot, wygrać darmowe obroty oraz spróbować szczęścia w rundach bonusowych. Brakuje tu jednak gry ryzyka. Jeśli chodzi o klimat stworzony w tym slocie, to w każdym szczególe przenosi nas do świata Spider-Man’a – muzyka jest klimatyczna, a grafika ściśle trzyma się świata tego bohatera.

Numer 2

Na 2 miejscu trzeba umiejscowić propozycję o tytule Thor. Nawiązuje ona do postaci mającej korzenie w mitologii nordyckiej, będącą jedną z bardziej lubianych w uniwersum Marvela. I choć nie znajdziemy tu gry ryzyka oraz jackpota, to jednak darmowe obroty, bonusowe rundy, RTP na poziomie 92%, a także 30 linii opartych o układ 3 rzędów i 5 bębnów, sprawiły, że gracze chętnie uruchamiają ten slot. Jeśli do tego doliczymy możliwość gry od stawki 0,01 do 600,00, zaczyna się robić ciekawie. Sama produkcja jest wykonana bardzo starannie, zarówno pod względem grafiki, jak i ścieżki dźwiękowej. Dlatego wybór Thora, to po prostu dobry pomysł na spędzenie wieczoru.

Numer 1

Liderem zestawienia jest tytuł Avengers, który poza rundą ryzyka ma wszystko, czego potrzebujemy. Stawki od 0,02 do 500,00, RTP 96%, 20 linii wygrywających, rundy bonusowe, darmowe obroty oraz jackpota.

Cieszy się on dużą popularnością, ponieważ zbiera wszystkich lubianych bohaterów w jedno miejsce, a to nie może się nie udać! Oprócz tego jest wykonany bardzo dobrze. Pod względem grafiki jest czytelny, estetyczny i przyjemny dla oka. Udźwiękowienie slotu jest na wysokim poziomie.

Wszystko to sprawia, że jeśli chcemy zagrać w jakiś automat w klimacie Marvela, to nie ma lepszej propozycji – wysoka jakość i dobra zabawa, to właśnie otrzymujemy!

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.