7 najlepszych gier do sprawdzenia w tym roku

Co jest lepszego niż darmowa gra? Prawie nic. Z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to okropne i tracisz czas na pobieranie i odtwarzanie.

Na szczęście istnieje mnóstwo fantastycznych darmowych gier na Androida oraz gry hazardowe za darmo maszyny – tutaj wymieniamy najlepsze z nich. Niezależnie od tego, czy lubisz gry słowne, niekończące się biegacze, platformówki czy łamigłówki, znajdziesz coś dla siebie.

Przejdź do następnych stron, aby zobaczyć każdą kategorię, lub przeczytaj poniżej, aby wybrać nasz tydzień. Co dwa tygodnie sprawdzaj naszą najnowszą ofertę.

Tetris
Tetris to jedna z najsłynniejszych gier ze wszystkich i zapewne znasz wiertło. Bloki spadają, a ty ustawiasz je tak, aby tworzyły pełne linie, które znikają. Jeśli stos bloków dojdzie do szczytu studni, gra się kończy.
Zaprojektowany na PC, a później eksplodujący w głównym nurcie oryginalnej gry Game Boy, Tetris miał ciężki czas na śliskich ekranach dotykowych. Ale ta wersja dobrze kontroluje, nawet przy stosunkowo dużych prędkościach.

Ta darmowa gra na Androida jest również pozbawiona cruft. Jest jeden IAP, aby usunąć reklamy, ale wiele skórek jest dostępnych natychmiast, zamiast szukać waluty w grze. Możliwe, że fani wycofanej z gry EA Tetris mogą zachwycić się prostotą tej nowej wersji, ale wolimy myśleć, że odzwierciedla ona elegancję ulubionego Game Boya.

Beach Buggy Racing 2
Beach Buggy Racing 2 to wysokooktanowy gokart. Prawdziwie formalny, twój głupiutki pojazd porusza się po torach większych niż życie, zabierając wszystko, od średniowiecznych zamków z smokami oddychającymi ogniem, po starożytny świat pełen dinozaurów – i gigantyczne stworzenia morskie, które możesz odbić.

Oczywiście Twoim celem jest dotarcie do flagi z szachownicą na dwóch okrążeniach. Aby to zrobić, musisz znaleźć skróty i skorzystać z ulepszeń, które mogą zamienić przeciwników w bryłę lodu, wysadzić ich w niebo i wiele więcej.

Niestety nie ma lig, a Beach Buggy Racing 2 oferuje tylko dwie opcje wyścigu w danym momencie. Ale pętla przymusu jest niezwykle silna, rozsądna ścieżka uaktualnienia / odblokowania, a wyścigi jedne z najlepszych na Androida.

Disc Drivin ‚2
Disc Drivin ‚2 to turowa gra kierownicza, która została prawdopodobnie stworzona, gdy ktoś ponownie zaprojektował shuffleboard jako Mario Kart i wrzucił tę dziwną miksturę online do internetowych rozgrywek wieloosobowych.

Koncepcja turowego wyścigowca jest szalona i nie powinna działać, ale naprawdę działa. Gdy poruszasz swoim małym dyskiem o śladach zawieszonych w przestrzeni, napięcie rośnie w miarę, jak atakujesz przeciwnika. Dowiesz się, jak opanować skróty, omijać niebezpieczeństwa, a także jak najlepiej wykorzystać dodatkowe moce zapewniane na małej płycie.

Absurdem jest myśleć, że jeden z najlepszych mobilnych kierowców na Androida polega na rzucaniu monetą wokół toru wyścigowego, ale mamy go. Tęsknię za tym na własne ryzyko.

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends, podobnie jak jego poprzednicy, jest zdecydowanie szczęśliwą nitro, większą niż w życiu wersją wyścigów arkadowych. Ma pas z niesamowitymi prędkościami, regularnie wznosi się w powietrze, samochód kręci się i wiruje w sposób, który sprawiłby, że firma ubezpieczeniowa samochodu gniewnie podarła ci dokumenty polisy.

Ten zawodnik wyróżnia się również, usprawniając sterowanie do punktu, w którym nie musisz kierować. Samochód porusza się po szynach, a ty przesuwasz się między pasami, a także mierzysz czas, np. Doładowania i zaspy. Może to zabrzmieć redukcyjnie, ale nie zmniejsza to wrażenia z wyścigów, daje wyraźne wyczucie czasu i istnieje opcja ręczna, jeśli naprawdę tego chcesz.

Carmageddon
Carmageddon to podmuch z przeszłości gier komputerowych. Przebiera się za kierowcę wyścigowego, ale często wydaje się, że polujesz na zdobycz – aczkolwiek będąc zamkniętym w garniturze pędzącego metalu.

Swobodne „areny” w grze to sieci dróg w dystopijnej przyszłości. Ludzie i krowy beztrosko się bawią, a obłąkani kierowcy rozbijają się nawzajem. Zwycięstwa przychodzą poprzez wypełnianie okrążeń, zniszczenie wszystkich przeciwników lub koszenie wszystkich żywych istot w pobliżu.

W latach 90. było to szokujące do tego stopnia, że Carmageddon został zakazany w niektórych krajach. Dziś przemoc lo-fi wydaje się osobliwa. Ale pełen humoru gra przetrwała, ładnie siedząc obok sprężystej fizyki, szalonych wyścigów i obłąkanych gliniarzy próbujących zmiażdżyć cię w zapomnienie, gdybyś przekroczył ich ścieżkę.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne to wysokooktanowy zawodnik, który pobieżnie spojrzał na realizm. Następnie postanowił nie przejmować się tak drobiazgami i zdecydował, że wolałbyś jeździć z szaloną prędkością pod mocą wspaniałego nitro, który często wysyła twój samochód w powietrze.

Zatem nie jest to jeden symulator, ale ten zawodnik jest idealny dla wszystkich innych. Rozgałęzione, bardziej realistyczne kursy – hiperrealne w prawdziwych lokalizacjach – są szalone i ekscytujące. Zamiast robić okrążenia wokół nudnego obwodu otoczonego żwirowymi pułapkami, przedostajesz się przez miejsca wystrzeliwania rakiet i płonę przez wulkany.

Są wady – cyniczne IAP i liczniki liczników przyspieszają masywną komediową finałową stylizację do tego eleganckiego stylu wyścigowego. Ale ze względu na oszałamiającą prędkość, beczki w powietrzu i mnóstwo śmiechu, ten zawodnik jest trudny do pokonania.

Data Wing
Data Wing wygląda jak minimalny kierowca z góry, ale to znacznie więcej. Nie oznacza to, że kawałek wyścigowy nie jest świetny – ponieważ jest. Prowadzisz swój mały trójkątny statek po polach neonowych, przesuwając się po padzie doładowania i zgarniając krawędzie torów, aby uzyskać dodatkową prędkość.

Ale dzieje się coś jeszcze – podstawowa narracja, w której odkrywasz, że w rzeczywistości przesyłasz fragmenty danych, wszystko pod okiem sztucznie inteligentnej Matki. Początkowo wszystko wydaje się dobrze, ale wkrótce staje się jasne, że matka ma uwolnione niektóre elektrony, zwłaszcza gdy zaczynasz dostrzegać świat poza krzemem.

Dzięki doskonałemu sterowaniu dotykiem, zróżnicowanym poziomom wyścigowym, kilku godzinom historii i dużej wartości powtórki, Data Wing byłaby okazją dla kilku lalek. Za darmo jest absurdalnie hojny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *