Akcja służb w salonie gier

To było w ruchliwym punkcie miasta, więc nic dziwnego, że zrobiło się spore zamieszanie, kiedy mieszkańcy zobaczyli nagle tylu funkcjonariuszy z psem. W piątek rano w salonie gier były policja i inne służby, nawet CBA.

Mieli psa, który węszył, jakby szukał czegoś, co może być tam ukryte. Akcja trwała parę godzin – mówią mieszkańcy. Wszystko to działo się w salonie gier przy ul. Tczewskiej w Nowem. Chociaż w tym przypadku określenie „salon” jest nieco na wyrost. To zwykły konterer, ustawiony na betonowych bloczkach, oklejony reklamą zachęcającą do skorzystania z „urządzeń logicznych”.

„Jakie tam urządzenia logiczne! Tam po prostu chodziło grać się na automatach – twierdzą Czytelnicy.

Za posiadanie nielegalnych automatów do gier grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty.

W ubiegłym roku funkcjonariusze KAS i Centralnego Biura Antykorupcyjnego dwukrotnie robili naloty na lokal przy ul. Kopernika w Świeciu. Zabezpieczono sprzęt do gier, komputery i monitory.

Dostęp do gier hazardowych był możliwy po wpłaceniu określonej kwoty do bankomatu obsługującego kryptowalutę bitcoin.

Źródło:  extraswiecie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.