Andrew Smith odchodzi jako Playtech CFO

Andrew Smith odchodzi z funkcji dyrektora finansowego i dyrektora wykonawczego w Playtech. Odejście Smithai z powodów osobistych nastąpiło po porozumieniu się z firmą w sprawie swojej decyzji. Chris McGinnis zastąpi go na stanowisku dyrektora finansowego i dyrektora wykonawczego.

Brian Mattingley, prezes Playtech, powiedział:

„W imieniu zarządu chciałbym podziękować Andy’emu za wkład, jaki wniósł do Playtech w ciągu ostatnich siedmiu lat, a w szczególności od przejęcia funkcji CFO w 2017 roku. Andy odegrał kluczową rolę w firmie, pomagając pokierować biznesem przez pandemię, w tym osiągając rekordowe wyniki półroczne w pierwszej połowie 2022 r. oraz prowadząc ostatnie udane refinansowanie zewnętrznego zadłużenia Playtech w świetle zbliżającego się terminu zapadalności obligacji. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach.”

Po odejściu McGinnisa z jego obecnych funkcji zastępcy dyrektora finansowego i dyrektora ds. relacji inwestorskich w Playtech, Mattingley dodał:

„Cieszę się, że Chris dołączy do zarządu jako dyrektor finansowy. Oprócz swojej głębokiej znajomości Playtech i sektora, wnosi silny zestaw umiejętności finansowych i strategicznych, które będą nieocenione, gdy firma chce zapewnić dalszy rozwój. Nie mogę się wręcz doczekać dalszej współpracy z nim, gdy będziemy realizować naszą strategię w nadchodzących latach”.

Przed dołączeniem do Playtech, McGinnis był szefem strategii korporacyjnej w firmie programistycznej Temenos. Karierę zawodową rozpoczął w Deloitte w Kanadzie, gdzie uzyskał kwalifikacje biegłego księgowego. McGinnis pracował następnie w badaniach akcji dla UBS w Kanadzie i Bank of America Merrill Lynch w Wielkiej Brytanii.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.