Bethard idzie na sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2023

Esports Entertainment Group zawarła umowę sprzedaży swojego kasyna online oraz zakładów sportowych online Bethard  za 1,65 mln euro w gotówce i warunkowo dodatkowe 6,5 mln eur.

Kupujący przejmie również zobowiązania w wysokości około 1,2 mln EUR, podczas gdy warunki sprzedaży dopuszczają zatrzymanie gotówki w wysokości 150 000 EUR, którą kupujący może zatrzymać, jeśli zobowiązania przekroczą kwoty uzgodnione w umowie kupna.
Oczekuje się, że sprzedaż firmy Bethard zostanie sfinalizowana w ciągu dwóch tygodni po podpisaniu umowy kupna (14 lutego), z zastrzeżeniem pewnych warunków zamknięcia.

Informacje o Bethard

Licencjonowany na Malcie i w Szwecji Bethard został przejęty przez Esports Entertainment dopiero w lipcu 2021 r., kiedy to grupa kupiła działalność od B2C Gameday Group, działającą jako marka Bethard.
Wówczas dyrektor generalny Esports Entertainment, Grant Johnson, powiedział że umowa „znacząco” zwiększy przychody i dostępne rynki.
Planowana sprzedaż firmy Bethard jest następstwem grudniowego ogłoszenia grupy o zamknięciu działalności Argyll w Wielkiej Brytanii.
Wraz ze sprzedażą Bethard i zamknięciem biznesu Argyll, grupa powiedziała, że planuje skoncentrować się na swoich markach Lucky Dino, które działają na jej platformie Idefix.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL