Betsson otrzymał licencję na zakłady sportowe we Francji

Bukmacherzy Inwestycje i umowy
Wiktor Czerwiński 29/09/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 września 2023

Wejście Betsson na rynek francuski jest wynikiem udanego wspólnego przedsięwzięcia z lokalnym partnerem, co przybliża firmę do francuskiej sceny zakładów sportowych. Grupa Betsson wprowadzi na rynek swoją flagową markę Betsson, a oficjalna premiera ma nastąpić w czwartym kwartale 2023 roku.

Zakłady sportowe Betsson we Francji będą obsługiwane przez Sportradar, wspierany przez solidny system zarządzania kontami graczy dostarczony przez OMEGA Systems. Co więcej, bukmacher będzie zawierał szereg innowacyjnych, przyjaznych dla użytkownika ulepszeń opracowanych przez Goma Development, które mają na celu wyniesienie wrażeń z obstawiania na nowy poziom.

Pontus Lindwall, prezes i dyrektor generalny Betsson AB, powiedział: „Cieszę się, że Betsson uzyskał licencję na oferowanie zakładów sportowych we Francji, która jest ważnym rynkiem gier w Europie z ogromnym długoterminowym potencjałem gier online. Łącząc naszą wiedzę i doświadczenie jako globalnego operatora gier z lokalną wiedzą naszego partnera, możemy zaoferować klientom niezrównane doświadczenie w zakładach sportowych we Francji.”

W sierpniu 2023 roku Grupa Betsson wprowadziła na rynek duński swoją flagową markę. Posunięcie to wiązało się ze zmianą marki Casino.dk na Betsson.dk.

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL