Black Bull od Pragmatic Play

Dostawca wielu produktów dla branży gier, Pragmatic Play, ogłosił w czwartek premierę swojego nowego slotu Black Bull o tematyce ranczo.

Rozgrywany na bębnie 5×4, tytuł zawiera kolekcję symboli przedstawiających orły, wilki, jaszczurki i inne dzikie zwierzęta, które muszą być ułożone w pasujące kombinacje na 20 liniach wygrywających, aby wygrać.

W trakcie rozgrywki na bębnach pojawiają się monety z dołączoną do nich nagrodą pieniężną, którą można przyznać za lądowanie wraz z torbą do zbierania dzikich zwierząt. Ten symbol zbiera wartość monet na ekranie, nagradzając ją, a jednocześnie pełniąc funkcję symbolu dzikiego.

Darmowe zakręcenia są uruchamiane przez trafienie sześciu symboli monet w grze podstawowej, co daje sześć początkowych darmowych zakręceń, a dodatkowe symbole monet zapewniają więcej zakręceń. Przed rozpoczęciem rundy wartość wszystkich symboli pieniężnych jest zbierana i utrzymywana przez cały czas trwania bonusu.

Tutaj wszystkie dodatkowe monety są dodawane do łącznej wartości, a suma jest przyznawana za każdy worek Wild Collector wyładowany podczas rundy.

Black Bull podąża śladami ostatnich automatów, takich jak Greedy Wolf, Gorilla Mayhem i Magic Money Maze, które znajdują się w kolekcji ponad 250 tytułów z portfolio gier Pragmatic Play.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.