BLOX integruje się z Wazdan w celu zwiększenia wydajności platformy

Twórca treści dla kasyn online, Wazdan, jest przekonany, że odniesie „wielki sukces” po tym, jak grupa rozpoczęła swoją ostatnią komercyjną współpracę z włoskim dostawcą platformy gier hazardowych Blox.

Zgodnie z warunkami partnerstwa, rosnąca gama gier z certyfikatem włoskim będzie dostępna dla klientów Blox, umożliwiając dostawcy zabezpieczenie najnowszej ekspansji w Europie.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Cały nasz zespół Wazdan jest podekscytowany, mogąc oferować Blox innowacyjne tytuły gier. Jej rozwiązania do gier demonstrują tę samą pasję do gier, z której jesteśmy dumni, i nie możemy się doczekać naszej współpracy i wielu sukcesów w przyszłości ”.

W najnowszym dodatku do platformy Blox zostanie zintegrowany wybór rozwijającego się pakietu gier Wazdan, w tym tytuły takie jak Burning Stars 3, 9 Tigers, Black Horse Deluxe, Larry the Leprechaun i Butterfly Lovers.

Ta współpraca jest ostatnią z serii partnerstw ujawnionych dotychczas przez Blox w tym roku, z dostawcą podążającym śladami innych podmiotów Nolimit City, Pragmatic Play, Espresso Games i Gamzix.

Karl Grech, dyrektor handlowy w Blox, skomentował:

„Niewiele studiów gier cieszy się tak entuzjastycznym przyjęciem i tworzy produkty o tak niezmiennie wysokim standardzie jak Wazdan, więc jesteśmy absolutnie zachwyceni współpracą z nimi i nie możemy się doczekać długiej i owocnej współpraca. Dla naszych klientów-operatorów tytuły Wazdan z pewnością pomogą im przyciągnąć i zatrzymać pasjonatów graczy przez wiele lat ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *