Blueprint Gaming przygotowany na ICE

Blueprint Gaming będzie prezentował swoją pełną gamę automatów do gry na tegorocznej wystawie ICE 2019, w tym najnowszy dodatek do portfolio swoich markowych gier.

Zaprezentowane automaty i gry będą na stoisku N4-210, zwiedzający będą mogli doświadczyć pierwszej prezentacji nowego wydania gier i przeżyć emocje podczas testowania tych najlepszych z 2018 roku. Szybki rozwój katalogu licencjonowanych automatów Blueprint będzie tam również dostępny, w tym This is Spinal Tap, TED , Goonies i Top Cat.

Matt Cole, dyrektor zarządzający Blueprint Gaming, powiedział:

„W ostatnich czasach cieszyliśmy się ogromnym powodzeniem z naszymi markowymi automatami, a operatorzy doceniają ich wpływ, jaki wywierają na zainteresowanie i przyciąganie nowych klientów. Jesteśmy pewni, że najnowsze dodatki i gry, które pojawią się w ICE, zostaną dobrze przyjęte. ”

Innowacyjny deweloper gier będzie miał największą jak dotąd prezentację w ExCeL w Londynie, na specjalnym obszarze powierzchni będącą częścią wielkiego stoiska Grupy Gauselmann. Zwiedzający będą mogli tam dowiedzieć się więcej o kompleksowej ofercie gier Blueprint.

Oprócz włączenia popularnego MegawaysTM w swoje najnowsze wydania gier, które są licencjonowane przez Big Time Gaming, dostawca odniósł wielki sukces dzięki swojej serii slotów – Pub Fruit. Wydania, takie jak Deal or No Deal – The Perfect Play, które wprowadzają grę typu barowego z owocami na rynek online, okazały się bardzo popularne wśród graczy i będą kontynuowane w 2019 roku z silną grupą podobnych gier, która znacznie rozszerzy tę serię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *