Boniek: Mogę reklamować co chcę

Bukmacherzy
Marek 14/01/2013

Ostatnia aktualizacja: 14 stycznia 2013

W rozmowie z dziennikiem Polska The Times prezes PZPN Zbigniew Boniek tłumaczy się z reklamowania firm bukmacherskich. – [Polska] ustawa jest chora, a ja nie mam zamiaru być chory. Mnie ona nie obowiązuje, jestem obywatelem Włoch – mówi prezes PZPN.

Prezes PZPN w wywiadzie dla poniedziałkowego Polska The Times krytykuje polskie prawo. – Jesteśmy jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie ma uregulowanej sprawy bukmacherki – zauważa. Tłumaczy się także z reklamowania jednej z firm bukmacherskich.

– Na tej zasadzie to można zakazać przechodzenia przez ulicę. Będę się starał wyjść z tego impasu. Real, Juventus i inne angielskie kluby mają nazwy bukmacherów na koszulkach i z tego wielkie pieniądze. Ja jestem twarzą firmy bukmacherskiej i mam do tego prawo. […] Płacą mi za to dużo pieniędzy. W związku z tym nie muszę brać pieniędzy w PZPN – twierdzi były piłkarz

– Mam nadzieję, że będziemy wreszcie normalnym krajem i bukmacherzy będą mogli zostawiać tu wielkie pieniądze, zatrudniać ludzi do reklamy, być sponsorami tytularnymi lig czy wspierać kluby. Ustawa jest chora, ja nie mam zamiaru też być chory. Ja robię to co jest zdrowe – dodaje.

sport.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

D.

14/01/2013

Jacek, Jacek!!! Jacek, no patrz, co za mafiozo! Jeszcze się przyznaje, że z Włoch, cffffaniak tani!!! Jacek - bierz go! Jacek - no rusz chłopaków do boju!!! Jacek - co z tobą?! Jacek - co się dzieje? Gdzie ty jesteś? Jacek!!! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACEEEEEEEEEEEEEK!!!!! Był koleś, nie ma kolesia... Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha :)
E-PLAY.PL