Bragg uruchamia platformę ORYX w Czechach z MERKUR

Umowa o pełną platformę pod klucz z wiodącym operatorem wzmocni pozycję ORYX Gaming na regulowanym rynku czeskim. ORYX Gaming, spółka należąca do Bragg Gaming Group, uruchomi swoją platformę i treści w Czechach w ramach pełnej umowy pod klucz z głównym operatorem MERKUR, znacznie wzmacniając swoją obecność w regionie.

W ramach umowy ORYX dostarczy gotowe rozwiązanie obejmujące szeroką gamę produktów i usług, w tym platformę iGaming do zarządzania kontem gracza (PAM), a także usługi operacyjne, w tym płatności, KYC, oszustwa i zarządzanie danymi. Dołączone są również narzędzia dostawcy FUZE™ do angażowania graczy, w tym turnieje, misje i misje, z których wszystkie zwiększają wskaźniki KPI operatora i zwiększają wartość życiową gracza.

Gracze w kasynach online MERKUR będą mogli cieszyć się szeroką gamą hitów z ORYX Hub, w którym znajdują się ekskluzywne tytuły firm GAMOMAT, Peter & Sons i własnych wewnętrznych studiów ORYX, a także zagregowana zawartość kasyn z szerokiej gamy iGaming dostawców branżowych. Oczekuje się, że pełna premiera MERKUR w Czechach oparta na platformie ORYX zostanie uruchomiona w połowie drugiego kwartału 2022 r.

Dzięki pasażom MERKUR, operacyjny i produkcyjny gigant Gauselmann Group ma ugruntowaną pozycję w pionie naziemnym, a udostępnienie platformy ORYX pozwoli na dostosowanie działalności naziemnej do bieżącej działalności w sektorze internetowym.

Hazard online w tym kraju jest regulowany od 2017 roku i wykazuje silny wzrost z roku na rok. W 2020 r. pion przyniósł około 550 mln USD (12 mld CKZ) i stanowił ponad 32% całkowitych przychodów z hazardu, podkreślając istotną szansę dla obu stron.

Richard Carter, dyrektor generalny Bragg, powiedział:

„Osiągnięcie umowy o pełną platformę „pod klucz” z ugruntowaną globalną grupą gier stacjonarnych i internetowych, taką jak Gauselmann, oznacza kolejny znaczący krok dla Bragg Gaming Group, ponieważ nadal realizujemy naszą strategię penetracji rynki regulowane z wiodącymi operatorami. Ta umowa pozwoli nam pogłębić naszą obecność na rynku czeskim dzięki naszym wiodącym w branży narzędziom platformowym i ekskluzywnym treściom. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak uznanym i doświadczonym partnerem”.

Stefan Bruns, dyrektor generalny MERKUR, powiedział:

„Zaangażowanie ORYX w dostarczanie wiodącego na rynku rozwiązania do gier online „pod klucz” w połączeniu z wiodącą na rynku gamą treści i usług kasynowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, odpowiada dokładnie temu, czego szukamy. aby przenieść naszą markę online do czeskich graczy. Oferuje nam odpowiednią mieszankę elastyczności i zróżnicowania, która będzie nam dobrze służyć, gdy będziemy nadal rozwijać naszą wiodącą obecność tam.”

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.