Cash Connection ™ Charming Lady ™ – zabawa z doskonałymi możliwościami wygranej!

Zakręć rolkami i poznaj fascynującą gwiazdę tego automatu, Charming Lady! Gracze muszą połączyć siły z damą i poszukać mistycznych sfer, aby dowiedzieć się, czy los jest po ich stronie w tej grze.

Cash Connection ™ Charming Lady ™ to 5-bębnowy automat ma 10 wygranych linii. Wygrane z czterech jackpotów czekają na swoich szczęśliwych zwycięzców, jeśli tak zdecyduje piękna blondynka!

Cel
Szpule: 5
Linie wygrywające: 10
Symbole bonusowe: Urocza Dama (Zastępuje wszystkie symbole oprócz symbolu Kuli i podwaja wygrane po zamianie), Kula (Uruchamia funkcję Spin & Lock),
Funkcja hazardu: Nie

Cechy
Funkcja blokady i obrotu

Ten automat oferuje graczom szansę na wygraną z czterech możliwych jackpotów (Grand, Major, Minor i Mini). Aby mieć szansę na wygraną, gracze muszą najpierw zebrać sześć symboli Kuli w głównej grze. Spowoduje to uruchomienie funkcji Lock and Spin w trzech darmowych grach.

Sfery zebrane w celu uruchomienia tej funkcji są zablokowane, podobnie jak wszelkie nowe symbole Kuli, które pojawiają się podczas gry. Sfera pojawiająca się na rolkach podczas tej funkcji powoduje powrót licznika Free Spins do 3. To trwa, dopóki wszystkie pozycje na rolce nie zostaną wypełnione Sferami (wygrywając gracza Grand Jackpot) lub nie pojawi się więcej symbol Kuli podczas 3 przydzielonych gier.

Całkowita wartość wygranych wskazanych przez Kule na ekranie jest wypłacana graczowi na końcu danej funkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *