Clarion Gaming potwierdza daty 2021 dla ICE London i iGB Affiliate

Kolejna edycja ICE London i iGB Affiliate London zostanie otwarta w czerwcu w ExCeL London Exhibition Centre. ICE London odbędzie się w dniach 29, 30 czerwca i 1 lipca, a kolokacja iGB Affiliate London odbędzie się 1 i 2 lipca.

Firma Clarion Gaming potwierdziła, że ​​kolejna edycja ICE London i iGB Affiliate London zostanie otwarta w czerwcu w ExCeL London w Wielkiej Brytanii. ICE London odbędzie się w dniach 29, 30 czerwca i 1 lipca, a kolokacja iGB Affiliate London odbędzie się 1 i 2 lipca.

iGB Live 2021 również zostanie przeniesiony na okres od 28 września do 1 października w Amsterdamie, zapewniając spójny i efektywny kalendarz wydarzeń dla wszystkich odbiorców.

„W wyniku ciągłego wpływu Covid-19 i ciągłej niepewności na naszych rynkach, decyzja o przeniesieniu branży gier i wydarzeń stowarzyszonych na lato 2021 r. była konieczna i była wynikiem ścisłych konsultacji z międzynarodową społecznością branży hazardowej, którzy poprosili o więcej czasu zarówno dla przemysłu, jak i gospodarki światowej na stabilizację, w tym złagodzenie przepisów dotyczących międzynarodowych podróży służbowych ”
– mówi organizator tych eventów.

Kate Chambers, dyrektor zarządzająca Clarion Gaming, powiedziała –

„Naszą początkową propozycją była migracja ICE London i iGB Affiliate London z ich historycznego lutego na kwiecień 2021 r. z powodu siły wyższej. Następnie podjęliśmy dodatkowe kroki, aby dokonać przeglądu tego w świetle zaktualizowanych środków rządu ogłoszonych w dniu 22 września 2020 r. oraz w interesie naszych partnerów. W rezultacie zarezerwowaliśmy sobie tydzień późniejszej daty, rozpoczynający się 28 czerwca. To rozszerzenie zapewnia szereg ważnych korzyści w porównaniu z kwietniem, między innymi umożliwiając możliwie najlepsze konfiguracje przestrzeni i dostępność w ExCeL London. Uważamy, że jest to najważniejsze, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów, jednocześnie wspierając naszą wizję wydarzeń w 2021 roku. Oprócz znaczących korzyści logistycznych, jesteśmy również bardzo świadomi, że zapewnia to dodatkowy czas na przywrócenie rynku – co naszym zdaniem jeszcze bardziej poprawi i wesprze dostawę, wyniki i doświadczenia wszystkich uczestników. ”

Zespół Clarion Gaming koncentruje się na wprowadzeniu szeregu nowych inicjatyw, które mają pomóc w stworzeniu celebracji dla sektorów gier i afiliacji. Stuart Hunter, dyrektor zarządzający ds. Wydarzeń w Clarion Gaming, powiedział:

„Korzystając z bogatego doświadczenia, które zdobyliśmy, dostarczając najlepsze w swojej klasie cyfrowe konferencje w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ciężko pracujemy nad przygotowaniem The Road to ICE i iGB 2021 – serię cyfrowych zobowiązań rozpoczynających się w lutym i kończących się na żywo wydarzeń w czerwcu, aby rynek spotkał się, zapewniając jednocześnie ekskluzywne podglądy ICE i IGB. Patrząc w przyszłość, planujemy, że ICE i IGB będą po raz pierwszy transmitowane na żywo na całym świecie. Pojawi się wiele nowych funkcji cyfrowych, które będą oferować osobiście uczestnikom jeszcze bardziej dynamiczne i hybrydowe doświadczenie, jednocześnie zwiększając nasz globalny zasięg i wspierając cyfrowo wszystkie nasze społeczności graczy. Planowane są nowe platformy do nawiązywania kontaktów, nauki, rozrywki i rozwoju biznesu w celu zapewnienia, że ​​ICE London i iGB Affiliate London będą nadal wspierać branżę, podnosić morale i rozpocząć globalne świętowanie gier. ”

Aby uzyskać więcej informacji na temat ICE London 2021, odwiedź www.icelondon.uk.com, w przypadku iGB ​​Affiliate London 2021, odwiedź www.london.igbaffiliate.com i iGB Live! 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *