Darowizna od Pragmatic Play na rzecz Ukrainy

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści dla branży gier, przekazał 100 000 funtów Brytyjskiemu Czerwonemu Krzyżowi w ramach apelu na temat kryzysu na Ukrainie. W związku z trwającym kryzysem humanitarnym w kraju, darowizna zostanie wykorzystana na wsparcie reakcji Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

W ciągu zaledwie siedmiu tygodni Czerwony Krzyż dotarł już z pomocą ratującą życie do miliona osób zarówno na Ukrainie, jak i w całej Europie. Wsparcie obejmuje pomoc finansową, żywność, odzież, wodę i opiekę psychosocjalną.

Wolontariusze z całego świata pomagają cywilom w konflikcie, a wkład Pragmatic Play jest przeznaczony na dobro i bezpieczeństwo rodzin za pośrednictwem organizacji humanitarnej.

Pragmatic Play zapewnił, że jego program CSR uwzględnia nie tylko bieżące sprawy, ale także bieżące wydarzenia, w których czuje, że może pozytywnie wpłynąć na osoby potrzebujące.

Julian Jarvis, dyrektor generalny Pragmatic Play, powiedział:

„Konflikt na Ukrainie głęboko dotknął nas w Pragmatic Play. Ceniliśmy współpracowników i ich rodziny, których to bezpośrednio dotyczy, i pragniemy pomóc im i szerszej społeczności na Ukrainie w każdy możliwy sposób. Nasz wkład pomoże zapewnić, że niesamowita praca, którą podejmuje Czerwony Krzyż, będzie mogła być kontynuowana, a osoby dotknięte kryzysem będą mogły otrzymać bardzo potrzebne wsparcie humanitarne”.

Edward Davies, przewodniczący Czerwonego Krzyża w Gibraltarze, powiedział:

„Nasza praca jest niezbędna, ponieważ staramy się nieść pomoc najbardziej potrzebującym, a poprzez pomoc finansową ze strony takich jak Pragmatic Play możemy coś zmienić. Niezwykle doceniamy tę darowiznę i dziękujemy Pragmatic Play.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.