EGT doda ducha geniuszu w swoich grach na ICE 2019

ICE 2019 jest gotowe, by stać się największym wydarzeniem jak dotąd, prezentując się 45,5 tys. m/2. powierzchni netto. Na stoiskach S4-330 swoje prezentacje gier i urządzeń prowadzić będzie EGT, EGT Multiplayer i EGT Interactive.

Firmy te podzielają ducha geniuszu gry w ICE 2019 i zaprezentują w swoich produktach iskrę innowacyjności, błyskotliwość inżynieryjną, inteligentne wzornictwo i najlepsza zawartość gier na 1.200 metrach kwadratowych podczas tych trzech dni imprezy.

EGT – produkty nowej generacji, które podnoszą poprzeczkę w branży

Ponad 260 stanowisk do gier będzie częścią tego niesamowitego stoiska EGT. Trzy jackpoty po raz pierwszy zostaną pokazane na tej wystawie. Karty Jackpot są oparte na zupełnie nowych automatach i na już sprawdzonych jackpotach EGT. Kluby, Diamenty, Kierki i Pik są głównymi bohaterami, i tak nazywane są cztery tajemnicze progresywne poziomy gier. Sposób na wygraną każdego z nich odbywa się poprzez pełną grę bonusową, oferującą pole wyboru odkrytych kart. Trzy nowe panele dwustronne jackpot LED o różnych rozmiarach i wzorach zostały stworzone specjalnie z myślą o kartach Jackpot. Zafascynują tym graczy swoimi niesamowitymi animacjami i niezwykłym stylem.

Jackpot Ancient Spin przeniesie odwiedzających do królestwa starożytnych bogów Egiptu. Na początku podróży główną grą jest egipska księżniczka (5 bębnów, 40 linii), która prowadzi do darmowych spinów lub do szerokiego wachlarza nagród zewnętrznych premii i wewnętrznych kół jackpot. Po dotarciu do wewnętrznego koła, jeden z czterech progresywnych poziomów jackpota – Mini, Minor, Major i Grand, jest gwarantowany graczowi, wraz z ogólną przyjemnością w grach przekraczającą oczekiwania. Ancient Spin jest umieszczony w eleganckich zakrzywionych szafach EGT i wyświetla wartości jackpotów na 42-calowym panelu Rainbow.

Faraonowie, królowe, skarabeusze i mnóstwo słonecznego nastroju będą towarzyszyć odwiedzającym w ich poszukiwaniu ukrytych skarbów na Jackpotowej Księżniczce Sands. Jego główna gra – Pustynia Faraona (5 bębnów, 20 linii) może kończyć się jednym z 5 samodzielnych lub połączonych poziomów jackpota: Mini i Minor (bez progresywności), Maxi, Grand i Major (progressive). Obracając każde ziarno piasku na srebrne i złote dla graczy, ten produkt EGT dodaje wartość także dla operatorów, mieszcząc się w wysoce wydajnym P-24/24 Up, P-27/27 St, P-27/27 St Szafki Slim i P-27 / 32H St oraz na szczycie panelu Rainbow Jackpot – kolejny udany produkt EGT.

Design, łączący niezrównany komfort z nowoczesną estetyką, wydajna platforma Exciter III, bezramkowe monitory o nienagannej jakości wizualnej, wygodna klawiatura z dynamicznym ekranem dotykowym, krystalicznie czysty dźwięk stereo i łatwa konserwacja to tylko część DNA serii ogólnej. Oprócz tego, najnowsza generacja automatów EGT to szafka G 32-32 VIP z dwoma 32-calowymi monitorami panoramicznymi o wysokiej rozdzielczości i opcjonalną nakładką tej samej wielkości. Dołączone zostało również multimedialne krzesło, które uzasadnia roszczenie do traktowania automatu jako „VIP” produktu, zawierające głośniki stereo i przyciski sterujące głośnością dźwięku i główne funkcje gry. Jego rola dla ogólnego komfortu graczy i ich odczuwanie jako najbardziej wartościowych klientów jest fundamentalna.

Debiut serii generalnej zostanie uzupełniony o cztery kolejne modele na automatach. Szafy G 27-32 Up i St wyposażone są w 27-calowy monitor o dużej rozdzielczości i 32-calowy monitor panoramiczny (z opcją dla 32-calowego nakładki), natomiast szafki G 27-27 Up i St mają wszystkie swoje wyświetlacze i nakładki w rozmiarze 27 cali. Wszystkie maszyny ogólne są nierozłączne z serią nazw multigames. Pierwszym, który zostanie wydany, jest Czerwony Generał w 50 grach, oparty na platformie Exciter III i koncepcie hojności w rozrywce.

EGT serdecznie zaprasza wszystkich zwiedzających do zabawy i odwiedzenia ich stoiska S4 – 330 na targach ICE 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *