Europejskie firmy hazardowe szukają swoich możliwości w USA

Można śmiało powiedzieć, że posunięcie, w wyniku którego stany USA zaczęły legalizować hazard w swoich granicach, jest największym posunięciem, jakie branża obserwowała od wielu lat.

Każdy chce zjeść kawałek ciasta, a kiedy pomyślisz, ilu ludzi mieszka w USA, ilu jest fanów sportu i jaki tam jest głód hazardu, możesz zrozumieć, dlaczego wszyscy chcą wskoczyć na ten rynek. Nie ma znaczenia, na jaki rodzaj hazardu się patrzy, firmy z całego świata próbują uzyskać rejestracje i zainteresowanie ze strony zalegalizowanych stanów w USA.

las vegasNiektóre z firm, które próbują to zrobić, to są europejskie firmy hazardowe, które starają się wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę na swoją korzyść. Gry są teraz łatwo dostępne dla tych, którzy ich pragną, takie jak automaty z jackpotami, a także różnorodne gry stołowe i karciane.

Ale co takiego przemawia do europejskich firm w kwestii Stanów Zjednoczonych i czy mogą się powstrzymać, zanim firmy z USA odniosą sukces?

Doświadczenie firm europejskich

Kiedy spojrzysz na listę firm hazardowych, które działają w Europie, zobaczysz, że są to jedne z największych i najbardziej doświadczonych firm na świecie. To z pewnością daje im przewagę. Tak, mogą mieć problem z brakiem rozpoznawalności w Stanach Zjednoczonych, z czym muszą sobie poradzić. Niemniej jednak mają ogromne doświadczenie w oferowaniu zakładów milionom Europejczyków.

To doświadczenie może prowadzić do rejestracji, ponieważ europejscy operatorzy wiedzą, jak tworzyć oferty, promocje i wiele więcej, które naprawdę pobudzają wyobraźnię graczy.

Istnieją również problemy z konfiguracją. Europejskie firmy oferująca zakłady sportowe ma już doświadczenie w prowadzeniu zakładów bukmacherskich, a ponieważ dotyczą one sportów światowych,  nie tylko regionalnych, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian, zanim otworzy się na rynek amerykański. To samo można powiedzieć o kasynach, mają one setki dostępnych gier, w które mogą grać Amerykanie, tak jak Europejczycy.

Dzięki wieloletnim próbom, poprawianiu błędów i poznaniu branży, europejski serwis hazardowy rozwinął się do tego poziomu jakim jest dzisiaj. To nie jest przypadek, a bez pomocy europejskich firm rozpoczynających działalność w USA, amerykańscy gracze i hazardziści nie dostana tego od razu.

Przyszłość

To co już zaobserwowaliśmy w tej branży to fakt, że niektóre z największych marek hazardowych w USA połączyły siły z europejskimi dostawcami, aby spróbować stworzyć połączoną usługę.

Jest to najlepsze z obu rynków i z pewnością pomoże graczom z USA. Tutaj otrzymują nazwę, którą znają i której mogą zaufać, w takich miejscach  jak Las Vegas lub od tych, które wcześniej oferowały inne interesujące rozrywki, takie jak gry typu fantasy sports.

Co więcej, mogą zobaczyć i poczuć doświadczenie, które zdobyły firmy po tym, jak oferowały hazard przez długi czas. Tego doświadczenia nie można kupić i nie może zostać odtworzone przez dostawcę usług typu fantasy sports, ponieważ zakłady sportowe lub gry kasynowe znacznie się od siebie różnią.

Mając to na uwadze, nie będzie zaskoczeniem, gdy amerykańskie start-upy lub osoby, które po raz pierwszy rozpoczynają biznes hazardowy, będą szukać europejskich partnerów, którzy pomogą im w rozpoczęciu ich przedsięwzięcia. Nie ma oczywiście żadnej gwarancji, że to zadziała, ale jeśli spojrzysz na to jako na długoletni plan, z pewnością jest to najbezpieczniejszy sposób na wypróbowanie i działanie które wiąże się z najmniejszym ryzykiem.

Hazard w USA już odnotował bardzo szybki wzrost i nie ma żadnych oznak spowolnienia. Sukces wydaje się nieunikniony, ich firmy dobrze się do tego przyczyniły. Jednak wpływ Europy był widoczny dla wszystkich i bez niego moglibyśmy zobaczyć zupełnie inną historię. Spodziewać się należy, że hazard w Stanach Zjednoczonych będzie nadal odnosił sukcesy, oczekując, że Europejczycy będą sami szukać okazji na współpracę, w której mogą coś dodać i coś zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *