Grać w gry na pieniądze można

Polska firma postanowiła przenieść schemat pokera na rynek gier komputerowych. Zaczynając od Counter-Strike’a, chcą sukcesywnie dołączać najpopularniejsze gry do swojej oferty. Firma zapewnia, że całość jest w pełni legalna dzięki minimalnemu czynnikowi losowości w grach komputerowych.

 

 

Zasada działania GoldFrag ma być prosta. Gracz decyduje, jaką kwotę chce zdeponować w serwisie. Następnie wchodzi do gry i wybiera serwer zgodnie ze stawkami za frag (zabicie przeciwnika). W trakcie rozgrywki gracz otrzymuje ustaloną stawkę za każdy frag oraz traci ją za frag dokonany na nim.

Twórcy mają nadzieję, że GoldFrag przeniesie „Efekt Moneymakera” z pokera do Counter-Strike’a, umożliwiając to, o czym marzy każdy gracz hardcore, czyli by stać się zawodowcem.

Jak czytamy w regulaminie GoldFrag, „3.Gra CS nie posiada znamion gry losowej ani hazardowej w rozumieniu ustawy z 19.11.2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540). Wynik Gry nie zależy od przypadku, a jedynym czynnikiem mającym wpływ na jej wynik są umiejętności Użytkownika.”

źródło: di.com.pl

O Autorze

1 odpowiedź do “Grać w gry na pieniądze można

  1. O działkowcach i bzdurnym prawie jego uchwalenia pieprzą całe dnie , a o ustawie hazardowej ani słowa. Jeden z Ruchu Palikota wspomniał że niedługo przyjdzie zapłacić odszkodowania za bzdurną uchwałę. Chyba czują pismo nosem. Jacek szykuj draniu kasę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.