Gracz LOTTO rozbił bank! To najwyższa wygrana w tym roku w Toruniu

W minionym tygodniu padła najwyższa wygrana w LOTTO w tym roku w Toruniu. Szczęśliwiec wygrał dużo pieniędzy w grze „Mini Lotto”.

Los został wysłany w kolekturze przy ul. Bema 124. Gracz z naszego miasta trafnie wytypował pięć liczb i zdobył dokładnie 301 tysięcy i 26 złotych. Losowanie odbyło się w piątek (22 lipca). Szczęśliwymi liczbami okazały się: 11, 21, 22, 36, 37.

Od tej wygranej szczęśliwcowi zostanie potrącone 10 proc. podatku dochodowego. Żeby odebrać nagrodę zwycięzca musi w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zgłosić się w jednym z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w Polsce.

Ponad 300 tysięcy złotych to najwyższa wygrana w tym roku w LOTTO w Toruniu.

Wcześniej gracz z naszego miasta wygrał również w „Mini Lotto”, ale prawie połowię mniej, bo ponad 165 tysięcy. Na czym polega gra w „Mini Lotto”? Trzeba wybrać samodzielnie lub „na chybił trafił” 5 z 42 liczb, a potem czekać już na losowanie. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 1,50 zł, a gracz może wygrać nawet 400 tysięcy złotych.

Największa wygrana w Toruniu w historii gier LOTTO padła w 2015 roku. 11 dnia kwietnia szczęśliwiec wysłał los w kolekturze przy ul. Grudziądzkiej, nieopodal hotelu „Filmar” i wygrał dokładnie 13 219 619 złotych i 50 groszy.

Źródło: ototorun.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.