Greentube rozwija się w Wielkiej Brytanii dzięki partnerstwu z STS

greentube

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, połączył siły z operatorem zakładów bukmacherskich i kasyn STS, aby wprowadzić kolekcję swoich automatów premium w Wielkiej Brytanii, co jeszcze bardziej zwiększyło jego zasięg na rynku.

Klienci operatora będą wkrótce mogli grać lokalnie w najlepsze gry Greentube, w tym słynne tytuły z serii „klasycznych”, takich jak Book of Ra™ deluxe, Lucky Lady’s Charm™ deluxe i Sizzling Hot™ deluxe. Niedawne premiery hitów, w tym Diamond Link™: Mighty Elephant, również zostaną wprowadzone na rynek, wyposażając operatora w różnorodne automaty wysokiej jakości, które są już popularne wśród graczy w Wielkiej Brytanii.

STS to polska marka z szybko rosnącą bazą klientów w Wielkiej Brytanii, a umowa otwiera również możliwość wprowadzenia treści Greentube na inne rynki europejskie obsługiwane przez operatora.

Michael Bauer, CFO / CGO firmy Greentube, powiedział: STS jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce i obecnie rozwija się na arenie międzynarodowej. Z przyjemnością zapewniamy im nasze najlepsze gry, które napędzają ich rozwój w Wielkiej Brytanii, a także na większej liczbie rynków w przyszłości. Nasze portfolio konsekwentnie osiąga dobre wyniki wśród lokalnych graczy, a ta integracja pomoże nam rozwinąć ten trend, docierając do nowych odbiorców .

Mateusz Juroszek, CEO STS, powiedział: „Współpraca z Greentube zapewnia nam wiele tytułów gier, które są już bardzo popularne zarówno wśród graczy naziemnych jak i internetowych, pomagając nam przyciągać nowych klientów na naszą platformę. Z niecierpliwością oczekujemy na rozwój tego partnerstwa i współpracę z zespołem Greentube, aby w przyszłości wprowadzić więcej znanych treści z naszych witryn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *