IEG zmienia harmonogram ENADA Spring

Włoska Grupa Wystawiennicza (IEG) zmieniła harmonogram wystawy ENADA, który odbędzie się w Rimini Expo Center w dniach 21-23 września.

Wśród nielicznych targów, które można było zorganizować na żywo w 2020 r., ENADA w październiku reprezentowała ważny znak zaufania dla całego handlu grami i rozrywką, wyrażając odnowioną chęć „zjednoczenia się” w imieniu członków branży .

Dlatego też, w 2021 r., zdając sobie sprawę z potrzeby rynku, aby spotkać się i nawiązać kontakty na żywo, gdy tylko sektor będzie mógł ponownie wystartować, po rozmowach z SAPAR i innymi partnerami, Italian Exhibition Group przełożyła kolejne spotkanie z ENADĄ, które odbędzie się jak zawsze w Rimini Expo Center w dniach od 21-23 września 2021 r. Jest to decyzja spowodowana tym, aby zapewnić członkom branżowym określone terminy i pewność prowadzenia biznesu z jak największym bezpieczeństwem.

Organizatorzy IEG, wraz z wieloletnimi partnerami SAPAR, są przekonani, że 33. edycja Międzynarodowego Salonu Maszyn Rozrywki i Gier również znacząco przyspieszy odbudowę rynku, który jest jednym z najbardziej dotkniętych kryzysem.

Odpowiedzialność i odporność pozostaną kluczowymi słowami dla IEG, największego europejskiego operatora ze względu na jego zdolność do kreowania własnych wydarzeń na potrzeby rynku.

Stały bezpośredni kontakt ze wszystkimi graczami sektora jest nieodzowną cechą IEG, umożliwiając jej zrozumienie i zapewnienie natychmiastowej informacji zwrotnej na temat nowych wymagań w zakresie widoczności, wsparcia odbudowy i ponownego nawiązania kontaktów biznesowych.

Potwierdza się, że rola targów jako platformy do nawiązywania kontaktów i rozwoju zawodowego jest naprawdę fundamentalna i tak potrzebna dla prawdziwego ożywienia biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *