IGT zdobywa „Sustainable Business Award”

Firma International Game Technology PLC (IGT) ogłosiła, że niedawno zdobyła nagrodę „Sustainable Business Award” dla dostawców branży gier w konkursie Industry Community Awards 2020.

W roku inauguracyjnym Industry Community Awards nagradza firmy i osoby z branży gier, które zrobiły wszystko, co w ich mocy, pomagając innym i zajmując się głównymi problemami wywołanymi przez pandemię.

Firma IGT została uhonorowana za swoje zrównoważone praktyki biznesowe, które opierają się na czterech kluczowych filarach: docenienie naszych pracowników, zwiększaniu odpowiedzialności, wspieraniu naszych społeczności i wspieraniu zrównoważonych działań.

„Zaangażowanie IGT w zrównoważone praktyki biznesowe kieruje każdym naszym działaniem i nadal tworzy wartość dla naszych pracowników, klientów i interesariuszy. Zwycięstwo IGT w kategorii„ Sustainable Business Award ”w konkursie Industry Community Awards 2020 jest odzwierciedleniem zaangażowania całej naszej firmy we wspieranie naszych ludzi i społeczności, w których prowadzimy działalność, oraz jest produktem ubocznym ciężkiej pracy i skupienia się na naszej globalnej sile roboczej. ”

– powiedziała Wendy Montgomery, wiceprezes IGT ds. Globalnej marki, marketingu i komunikacji.

Nagrody Industry Community Awards są tworzone przez tę samą organizację, która jest odpowiedzialna za coroczne nagrody International Gaming Awards i Women in Gaming Diversity Awards. Aby dowiedzieć się więcej o przywództwie IGT w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i uzyskać dostęp do raportu firmy na temat zrównoważonego rozwoju za rok 2019, odwiedź IGT.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *