Japonia nie planuje zalegalizować hazard online

Hachiro Okonogi, przewodniczący Krajowej Komisji ds. Bezpieczeństwa Publicznego Partii Liberalno-Demokratycznej, zaprzeczył sugestiom, że japońskie przepisy dotyczące praw autorskich mogą utorować drogę dla zalegalizowanego hazardu online, jednocześnie obiecując dalsze zwalczanie wszelkich takich nielegalnych działań.

Kwestię hazardu online poruszył Hiroyuki Moriyama z Partii Konstytucyjno-Demokratycznej, który zapytał, czy nastąpiły jakiekolwiek zmiany w przepisach dotyczących hazardu online w Japonii, biorąc pod uwagę wzrost korzystania z witryn z grami offshore od początku epidemii COVID-19 pandemia.

W odpowiedzi Okonogi powiedział:

„Istnieją przepisy dotyczące ustaw dotyczących kasyn w istniejącej ustawie IR Development Act, ale nie obejmuje ona kasyn online i nie podlegają one tej regulacji. Jednak kiedy w zeszłym tygodniu zapytano mnie w Komitecie Gabinetowym, odpowiedziałem, że będziemy nadal podejmować surowe działania jako policja i przewodniczący Krajowej Komisji ds. Bezpieczeństwa Publicznego ”.

Zapytany, czy konieczne są dalsze regulacje, Okonogi dodał, że: „Powodem, dla którego kasyna online nie podlegają„ ustawom dotyczącym kasyn ”w IR Development Act, jest to, że kasyna online są przede wszystkim nielegalne.

„Istnieje precedens, gdy kasyna online są prowadzone w Japonii, zatrzymywane i sądzone w sądzie. Nadal atakowanie kasyn online jest rolą policji i przewodniczącego Krajowej Komisji ds. Bezpieczeństwa Publicznego. Faktem jest, że nie podlega to jurysdykcji IR Development Act ani ministrowi odpowiedzialnemu za Komitet Zarządzający Kasynem. ”

– wyjaśniając to Okonogi podkreślił, że represje będą kontynuowane

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.