Jednoręcy bandyci trafili jackpota

Najczęściej czytane
Bartosz 03/11/2015

Ostatnia aktualizacja: 3 listopada 2015

10 miesięcy spokojnego liczenia zysków z nielegalnego hazardu, przynoszącego rocznie ok. 2 mld zł – taki prezent dało państwo szarej strefie.

 

Ustawa, która miała uderzyć w firmy bez koncesji, pomoże im ogrywać celników w sądach.

…czytaj więcej

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Real

10:00
03/11/2015

To co się dzieje w głowach tych Panów piszących te buble można nazwać tylko tak ; www.matolki.pl . Albo ktoś robi to specjalnie albo jest tak wielkim idiotą że nawet zmierzyć tego nie można. Do lipca gramy a potem pewnie będzie albo nowa ustawa albo wyrok ETS co do Nowelizacji Ustawy z 3 września i wtedy znowu się zacznie. Śmiesznie jest oj wesoło!

CYPIS

16:14
03/11/2015

A LUDZIE GENERAŁA I TAK ZABIERAJĄ

altenter

17:13
03/11/2015

Nie ma znaczenia czy to lipiec czy sierpien. Bledem jest brak notyfikacji aktu prawnego jakim jest ustawa, reszta tylko potwierdza brak umiejetnosci sprawowania nadzoru nad rynkiem (lub potwierdza ze bylo to robione na zamowienie). Nie robilbym z tego takiego wielkiego halo... Zreszta zaden biznes nie lubi rozglosu a tym bardziej w Polsce. Pracujmy, robmy swoje.

Obi

06:10
04/11/2015

W końcu jakiś rozsądny głos , altenter masz rację róbmy swoje. A nie piszmy tych kasandrycznych przepowieści , że to już koniec! Od 2009 roku nie przerwanie gramy i to się liczy. Tylko z głową Panowie z głową.

G-shock

06:54
04/11/2015

Dzięki Jacek m*****. To jest wynik niekompetencji gdyby ktoś tak pracował w prywatnej firmie to by go kosztami obciążyli zwolnili dyscyplinarnie.

Johny Bravo

20:08
04/11/2015

Niech mi ktoś złe słowo na Jacka spróbuje powiedzieć. TAKI gość! Najlepszy przyjaciel hazardu :) :) :) :)

Jarek

07:12
16/11/2015

Proszę o pomoc! Jestem właścicielem lokalu, który wynajmowałem firmie na te maszyny grające (ponad 1 rok). Byłem zupełnie nieświadomy tego, że jest to nielegalne. Ta firma dała mi KRS i wszystkie dokumenty założycielskie że jest legalna. Zresztą w moim mieście jest sporo takich punktów z maszynami i to uśpiło moją uwagę. Dostałem w piątek wezwanie do UC w charakterze świadka co mnie zainteresowało i zadałem sobie pytanie dlaczego mnie wezwano. Stąd wyczytałem w necie o grozącym mi problemie! W lokalu stoi 6 maszyn, grozi mi 72000 kary. To zrujnuje życie moje i mojej rodziny. Dziś natychmiast wypowiadam im umowę najmu ale czy jest jakiś sposób by uchronić się przed tą karą?

king

10:30
16/11/2015

Panie Jarku proszę się nie martwić. Przesłuchanie będzie wyglądało w ten sposób iż zadadzą Panu kilka pytań o instalacje sprzetu serwisanta itp. i to tyle.

Real

10:37
16/11/2015

Panie właścicielu lokalu Jarku nie wiem z jaką firmą pracujesz ale jeśli jest to normalnie działająca firma to powinieneś dostać kontakt do ich prawnika , który powinien ci wszystko wytłumaczyć. Jesteś wzywany w charakterze światka, więc to już świadczy o tym że możesz być spokojny a skoro już wchodzisz na ten portal to znajdziesz na nim wiele informacji. Po pierwsze wyrok NSA o nie możności stosowania kar w stosunku do właścicieli. Po zatym narazie powinno się uspokoić w związku z odejściem Kapicy. Prawnik firmy powinien też poinformować o tym że w nowelizacji ustawy wprowadzili zapis o okresie dostosowawczymi do lipca przyszłego roku. Także śpij spokojnie bo do kary to jeszcze daleko i na pewno jej nie dostaniesz bez paniki.
E-PLAY.PL