Józwiakowi marzą się z powrotem nielegalne budki z automatami

Beata Mazurek

Ostatnia aktualizacja: 27 września 2018

Posłowi Kukiz’15 Bartoszowi Józwiakowi marzą się z powrotem nielegalne budki z automatami na każdej stacji benzynowej, a argumenty, które prezentuje słyszeliśmy już wielokrotnie z ust lobbystów – tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek, odniosła się do zarzutów Józwiaka ws. noweli ustawy hazardowej.

Poseł Kukiz’15 Bartosz Józwiak zaapelował w środę do premiera Mateusza Morawieckiego o kontrolę Totalizatora Sportowego. Józwiak twierdzi, że przez złe ustawodawstwo, z sektora gier hazardowych wycieka ogromna suma publicznych pieniędzy, dlatego konieczna jest nowelizacja przepisów, aby państwo – jak ocenił – nie „wpompowywało” pieniędzy w kiepski interes.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek oceniła wypowiedź posła Kukiz’15 jako „atak”.

„Poseł Józwiak musi pogodzić się z tym, że czasy mafii vatowskich i hazardowych nie wrócą. Jego dzisiejszy atak na ustawę, która wyrzuciła z Polski szarą strefę, zapewniła budżetowi rekordowe wpływy, jest świadectwem, że marzą mu się z powrotem nielegalne budki z automatami na każdej stacji benzynowej” – napisała Mazurek na Twitterze.

„Argumenty, które prezentuje pan poseł, słyszeliśmy już wielokrotnie z ust lobbystów branży hazardowej, na których głosy najwyraźniej poseł Józwiak jest czuły” – dodała rzeczniczka PiS.

O Autorze

1 odpowiedź do “Józwiakowi marzą się z powrotem nielegalne budki z automatami

  1. Oj głupia bank automaty są tak.jak były tylko zastąpione tabletami i innymi patentami w każdym miejscu tam gdzie były kiedyś są nadal tylko w innej formie tepa kobieto..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL