Kampania reklamowa Skybet AccaFreeze [video]

Promocje Ze świata
Wiktor Czerwiński 19/10/2023

Ostatnia aktualizacja: 19 października 2023

Sky Bet, najpopularnieszy bukmacher mobilny w Wielkiej Brytanii, uruchomił nową kampanię reklamową związaną z wprowadzeniem „Sky Bet AccaFreeze”. 

Gray London, agencja kreatywna stworzyła dla Sky Bet kampanię „End the game your way” (Zakończ grę na swój sposób). 

Jak działa Sky Bet AccaFreeze?

Sky Bet AccaFreeze zapewnia dodatkowy poziom kontroli Twojego akumulatora. W zakładzie na wynik meczu 5+, gdy jedna z selekcji jest zwycięska, klienci mają możliwość zablokowania wyniku na żywo. Niezależnie od ostatecznego wyniku meczu, ta część akumulatora zostanie wypłacona po cenie początkowej. Ta innowacja rozszerza przyjemność i taktyczny aspekt zakładów akumulatorowych poza początek, ponieważ klienci mogą strategicznie wybierać, kiedy wdrożyć swój token zamrożenia.

Współpraca z agencją Grey London

W styczniu 2023 r. firma Gray London została wyznaczona na zintegrowanego partnera strategicznego marki i partnera kreatywnego Sky Bet, a jej zadaniem było wprowadzenie marki w kolejną fazę rozwoju. AccaFreeze to pierwsza współpraca pomiędzy Grey London i Sky Bet.

„Sky Bet od dawna jest kolebką innowacji w branży hazardowej. Wszyscy stworzyliśmy grę, która zawiodła nas na ostatniej przeszkodzie, dlatego teraz dajemy fanom możliwość przejęcia kontroli i zakończenia gry na swój sposób. To nasza pierwsza kampania z Greyem, przed znakomitym początkiem przyszłego roku i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z kierunku, w jakim zmierzamy. – Leigh Peacock-Goodwin, dyrektor ds. marki i sponsoringu

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL