Kasyna procesują się z graczem o 22 mln USD

Kasyna
Bartosz 08/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2014

Phil Ivey, dziesięciokrotny zwycięzca World Series of Poker twierdzi, że nie oszukał kasyn w New Jersey i Londynie kiedy ograł je na łącznie 22 mln USD w bakarata.

 

Ivey podkreśla, że jest różnica między oszukiwaniem, a przechylaniem szans na swoją korzyść.

– Postrzegam kasyno jako mojego przeciwnika – powiedział. – Moja praca polega na próbie wykorzystania słabości kasyna i stworzeniu dla siebie najlepszej możliwości wygrania – dodał.

Dwa kasyna, Borgata w Atlantic City i Crockfords w Londynie twierdzą, że Ivey oszukał je kiedy grał w nich w bakarata w 2012 roku. Wskazują, że gracz znał wartość poszczególnych kart znając niedoskonałości w druku na ich „koszulkach”.

Borgata w pozwie żąda, aby Ivey zwrócił 9,6 mln USD, które wygrał w tym kasynie. Z kolei Ivey pozwał Crockfords za odmowę wypłaty 12 mln USD.

Ivey ujawnił, że oba kasyna zgodziły się na stawiane przez niego warunki, kiedy zgłosił gotowość zagrania pulą kilku milionów dolarów. Gwiazdor pokera domagał się konkretnego rodzaju kart, tasowania przez maszynę, a także azjatyckiego krupiera. Chciał także, aby nie zmieniano talii w trakcie gry. Kasyna przystały na jego warunki.

Czytaj całość na: weekend.pb.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL