Kolejne wejście do nielegalnego salonu gier

KPP w Mikołowie

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą mikołowskiej komendy wraz z funkcjonariuszami KAS z Bielska-Białej weszli do lokalu w centrum Mikołowa, w którym odbywał się nielegalny proceder gier hazardowych. Zarekwirowane zostały automaty, gotówka oraz telefon komórkowy.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z mikołowskiej komendy, uzyskali informację, że w jednym z lokali w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z bielskimi funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu przy ulicy Pszczyńskiej.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli trzy urządzenia wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych, blisko tysiąc złotych gotówki oraz telefon komórkowy, który miała przy sobie pracująca w tym miejscu 62-letnia kobieta. Wszystko to trafiło do depozytu.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

 1. Hmmm ……
  Miało być tak dobrze, nawet miało iść do Strasburga po wygraną i zechło 🙂
  Śmieję się przez rozpacz bo sprawy jeszcze się toczą a jako lokal już raz zostałem ukarany.
  Prawników nie ma, nikogo nie ma, pozarabiali, poinwestowali i na wszystkich się wypieli.
  Chyba nawyższa pora żeby wszyscy mówili jak naprawdę było bo i tak idzie na karę.

 2. Tu Adam, były prezes grupy BB. Potwierdzam olali mnie całkowicie. A kary zostały. chodzę z opaską na nodze przez ekipę z BB. A miało być tak kolorowo, kancelarie z Warszawy z *** tysięcy. Gwarancja nietykalności. Swoboda działalności gospodarczej i inne bzdety. A teraz pożoga i pomora.

 3. Odwiedzają i to często. Ale co się dziwisz? Odkąd „bielsko” kupiło futurę to se stawiają gdzie chcą bo legalna jest.
  Celni ze śląska już futur nie biorą bo wszystkie co zabrali wcześniej już musieli oddać. Kibicuję futurze teraz jeszcze bardziej. W końcu stanęli za tym ludzie co się znają na tej robocie.

  1. Widzę że taktyka szeptanego marketingu jest dalej uskuteczniana w firmie która tak nie skutecznie próbuje sprzedać swój produkt od 4 lat…
   W geście dobrej woli podpowiem Ci sposób na podniesienie sprzedaży.
   Stworzyć dobry produkt! On obroni się sam.
   Ale niestety jak sie nie ma do tego kompetencji to trzeba się podpierać kłamstwami i tworzyć alternatywną rzeczywistość, żeby znaleźć jeszcze jakiegoś jelenia który da się na to nabrać.
   Ale przecież te dziesiątki pozytywnych komentarzy to musi być prawda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *