Kolejny kamień milowy w grach EGT w Hiszpanii

EGT i jej spółka zależna EGT Multiplayer osiągnęli kolejny kamień milowy na hiszpańskim rynku gier ze swoim sprawdzonym partnerem, operatorem kasyn Grupo Gran Madrid.

Firmy wypuściły serię terminali dla wielu graczy S-Line i zaprezentowały ją lokalnej publiczności gier z modelem S32, podłączonym do zautomatyzowanego centrum ruletki i wyposażonym w multigrę KING R, która może również obsługiwać ruletkę na żywo.

„Grupo Gran Madrid jest zobowiązana do oferowania swoim klientom najlepszych wrażeń z gier poprzez innowacje w różnych kanałach. Portfolio EGT wnosi różnorodność i wartość do naszych kasyn, dlatego mamy przyjemność zaprezentować najnowszy terminal do ruletki S32. Jesteśmy przekonani, że będzie to wielki sukces ”.

– powiedział Sergio Rupérez, szef sprzedaży detalicznej produktów – online w Grupo Gran Madrid.

Podążając za oczekiwaniami operatora, produkt EGT Multiplayer od razu zainteresował graczy swoim stylowym, wyróżniającym się designem, generując pozytywne komentarze od pierwszego dnia akcji w Hiszpanii. Terminal jest początkowo zainstalowany w Casino de Colón, a planowane jest wejście do pozostałych placówek operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *