Kolejny numer MAGAZYNU E-PLAY 11/2018 już w sieci

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2018

Kolejna edycja Magazynu E-PLAY już jest dostępna dla naszych czytelników w wersji online. Do zapoznania się z ciekawymi treściami zapraszamy wszystkich czytelników.

W tej edycji naszego czasopisma tematy dobrane są do potrzeb zainteresowanych branżą hazardową. Można dowiedzieć się dużo o obecnej sytuacji rynku automatów do gry w Polsce, są przedstawione relacje z pierwszych targów ICE w Afryce, zamieszczone są także interesujące wywiady z przedstawicielami biznesu bukmacherskiego.

W obecnym numerze zamieszczona jest informacja z rynku ukraińskiego, przedstawiony jest opis gry rozrywkowej z elementem hazardu, zaprezentowana jest jedna z firm bukmacherskich, legalnie działająca na rynku stacjonarnym i online.

Prezentujemy także ciekawe artykuły o historycznym zabarwieniu, opisywani są muzycy którym gra była nieobca, ciekawa historia o Ottonie III, który przegrał swoją siostrze w kości i wreszcie przedstawiona jest firma loteryjna, która prezentuje swoje produkty na większości branżowych targach na całym świecie.

Życzymy naszym czytelnikom ciekawej lektury i poznawczych wartości publikowanych tekstów. Pełną wersję MAGAZYNY E-PLAY Nr 11/2018 można przeczytać TUTAJ

Redakcja
MAGAZYNU E-PLAY

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL