Kumulacja największej w historii loterii w Wielkiej Brytanii

Rekordowa kumulacja Euromillions zostanie powiększona po tym, jak żaden posiadacz kuponu nie wygrał we wtorkowym losowaniu. Ale nagroda w wysokości 184 milionów funtów nie zostanie dodana do następnego losowania w piątek, ponieważ osiągnęła swój maksymalny poziom.

Poprzednia największa nagroda w Wielkiej Brytanii miała miejsce w 2019 roku, kiedy anonimowy posiadacz kuponu wygrał jackpot Euromillions w wysokości 170 milionów funtów.

Andy Carter z Camelot powiedział, że „każde pieniądze, które trafiłyby do jackpota, będą teraz zwiększać nagrody w następnym zwycięskim poziomie nagród”. Zwycięskie liczby we wtorek to 06, 13, 22, 45, 49 z Lucky Stars 10, 11.

The National Lottery powiedziało, że „ogromny napływ graczy” przed godziną 19:30 czasu BST spowodował, że jej strona internetowa i aplikacja działały wolniej niż normalnie – chociaż niektórzy klienci twierdzili, że w ogóle nie mogą uzyskać dostępu do strony internetowej.

Kumulacja Euromillions – która jest rozgrywana w dziewięciu krajach europejskich – jest obecnie ograniczona do 220 milionów euro, co oznacza, że ​​po osiągnięciu tego punktu nie można jej ponownie przerzucić i dodać dodatkowej nagrody pieniężnej.

Ten limit został osiągnięty w zeszły piątek, a jackpot pozostanie na tym samym poziomie przez pięć losowań, chyba że zostanie wygrany.

Ale za piątym razem kwota jackpota musi zostać wygrana – nawet jeśli oznacza to dzielenie się nią między wszystkimi posiadaczami kuponów, którym brakuje tylko jednego numeru.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.