Legalny bukmacher eWinner ogłasza zakończenie działalności

Bukmacherzy Najczęściej czytane
Wiktor Czerwiński 20/02/2023

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2023

Bukmacher eWinner rozesłał dzisiaj do swoich graczy maila w którym informuje o zaprzestaniu działalności.

Komunikat eWinner związany z dalszą działalnością na polskim rynku.

Internetowy bukmacher eWinner poinformował dziś o zamiarze wycofania się z rynku z końcem czerwca 2023 roku. Klienci bukmachera zostaną poinformowani, w komunikatach SMS/e-mail, o kolejnych krokach związanych z planowanymi działaniami m.in.: w zakresie terminów dostępności zawierania zakładów oraz finalnego terminu na wypłatę środków zgromadzonych w eWinner. Należy podkreślić, że marka zapewni odpowiedni okres, w którym Klienci będą również mogli wykorzystać punkty zebrane w programie lojalnościowym Klub eWinner.

Jednocześnie spółka prowadzi prace zmierzające do zakończenia współpracy ze wszystkimi kontrahentami, na warunkach określonych w umowach łączących firmę z jej partnerami.

W ocenie Zarządu bukmachera, decyzja o wygaszeniu działalności eWinnera została podjęta po głębokiej analizie lat przeszłych oraz możliwości wzrostu w kolejnych latach. Wpływ na zaplanowane działania ma także sytuacja makroekonomiczna społeczeństwa jak i rysująca się dominująca rola kilku podmiotów na rynku bukmacherskim. Jednocześnie Zarząd bukmachera wyraża uznanie dla pracy, jaką wykonali pracownicy eWinnera w ciągu ostatnich lat.

Marka pozostawiła trwały ślad w polskim sporcie, wspierając go pomysłami zarówno w czasach prosperity jak i podczas trudnych momentów w pandemii. eWinner podkreśla, że zrealizuje wszystkie zobowiązania względem sponsorowanychorganizacji sportowych zgodnie z zawartymi umowami.

Treść maila rozesłanego do klientów eWinner:

  • Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowania nowych zakładów oraz nowych depozytów.
  • Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem.
  • Do dnia 30.06.2023 każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków znajdujących się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.
  • Wszystkie aktywne bonusy muszą być wykorzystane do dnia 31.03.2023.
  • Wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do26.06.2023 zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023.
  • Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym Klub eWinner powinny być wykorzystane do dnia 27.04.2023. Po tym czasie program lojalnościowy zostaje zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty tracą swoją ważność.

Informujemy, że spółka eWinner planuje zakończenie działalności z dniem 30 czerwca 2023 roku.


Jest to już kolejny bukmacher po Noblebet który wycofuje się z polskiego rynku.

Kto następny?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mira

22:49
20/02/2023

Dziady pisowskie kasa że skok Wołomin

Kacper

16:17
20/02/2023

no nic, zarobili na Polsce wystarczająco i sie wycofują
E-PLAY.PL