Lotto Partnerem Tytularnym siatkarskich mistrzostw Europy

lotto

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 zyskały Partnera Tytularnego. Jest nim Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO.

[numblock num=”” style=”3″]Bardzo cieszymy się na współpracę z Totalizatorem Sportowym. To bardzo poważny i prestiżowy partner, podkreślający rangę turnieju – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 jest w końcu największym i najważniejszym sportowym wydarzeniem tego roku w Polsce. Co nie mniej istotne, to partner nieprzypadkowy, związany od zawsze ze sportem i wspierający go na wszystkich szczeblach, z naszą Reprezentacją Olimpijską na czele – komentował nawiązaną współpracę Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[/numblock] [numblock num=”” style=”3″]Nie ulega wątpliwości, że dzięki LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 rzesze fanów siatkówki będą spoglądać na Polskę. Trudno sobie wyobrazić, żeby Totalizator Sportowy, który jest przecież obecny przy wielu wydarzeniach sportowych tej rangi, nie był także zaangażowany w Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Już teraz zapraszam wszystkich na mecze LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Trzymajmy kciuki za Polaków! – podkreślił Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.[/numblock]

Właściciel marki LOTTO ma długą tradycję we wspieraniu polskiego sportu. Spółka powstała w 1956 roku, aby gromadzić środki na finansowanie budowy i remontów obiektów sportowych. Totalizator Sportowy realizuje obecnie te działaniach na dwóch poziomach: przekazuje środki z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych, a także wspiera wybrane organizacje, kluby, wydarzenia i zawodników ze środków własnych (zarówno centralnie, jak i lokalnie). Od 1994 sponsoruje między innymi Polską Reprezentację Olimpijską.

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się za niecałe cztery tygodnie w czterech polskich Miastach-Gospodarzach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie, z wyjątkową, pierwszą w historii mistrzostw Europy Ceremonią i Meczem Otwarcia na PGE Narodowym.

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 to 36 meczów rozegranych na przestrzeni 11 dni przez 16 najlepszych zespołów Europy. To także przełomowy i symboliczny moment dla tej dyscypliny na naszym kontynencie: po raz 30. w Europie, po raz pierwszy w takiej skali i po raz ostatni w obecnej formule. Największe siatkarskie święto Europy odbędzie się w Polsce w dniach 24 sierpnia – 3 września 2017 r. Honorowym Patronem turnieju jest Prezydent RP Andrzej Duda.

Źródło: Polski Związek Piłki Siatkowej

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.