Magic of the Ring deluxe od Wazdana

Wyobraź sobie, że potężny czarodziej powierzył Ci pieczę nad niezwykłym magicznym pierścieniem, który może spełnić wszystkie marzenia. Co znalazłoby się na twojej liście życzeń? Zastanów się nad tym grając w bajeczny slot od Wazdana – Magic of the Ring Deluxe.

Nieważne, czy wierzysz w magię, czy nie – Magic of the Ring Deluxe z pewnością zachwyci cię swoim zapierającym dech w piersiach wyglądem a także unikalnymi funkcjami specjalnymi. Pięć walców nowej gry od Wazdana wypełniają symbole związane z magią. Znajdziesz tam wszechmocnego czarodzieja, ziejącego ogniem smoka, krasnoludzkie topory, mroczny zamek, standardowe symbole karciane i oczywiście, magiczny złoty pierścień. Ekipa Wazdana dołożyła wszelkich starań, by każdy obraz widoczny w grze, również w tle walców, był dopracowany do najmniejszego szczegółu, dzięki czemu otrzymujemy naprawdę ładnie wyglądającą grę, zachwycającą zapierającymi dech w piersiach grafikami, płynnymi animacjami i przyjemnymi dźwiękami.

W czasie kręcenia walcami Magic of the Ring Deluxe, gracz może złapać wygrane na aż 10 wygrywających liniach, co znacznie wpływa na częstotliwość występowania wygrywających kombinacji. Co ciekawe, aż cztery symbole dostępne w grze pozwalają na zdobycie nagrody, gdy jedynie dwa z nich zostaną złapane obok sebie na liniach wygrywających. Dzięki temu zabiegowi Wazdan sprawił, że zdobycie nagrody w slocie to istna bułka z masłem.

Każdy, kto lubi grać w sloty oferujące innowacyjne funkcje specjalne, z pewnością pokocha grę Magic of the Ring Deluxe, ponieważ oferuje ona wspaniałe bonusy, które pozwalają osiągnąć jeszcze wyższe wygrane!

Gra ta pełna jest specjalnych symboli. Jak się zapewne domyślasz, symbol pierścienia jest najcenniejszą ikoną w grze, ponieważ daje on szansę wygrania głównej nagrody! Wspomniany pierścień pełni rolę symbolu Scatter i gdy co najmniej trzy takie ikony pojawią się w dowolnym miejscu na bębnach, uruchamia się 10 darmowych spinów. Zanim zaczniesz kręcić bębnami za darmo, masz szansę wylosować symbol bonusowy, który, gdy pojawi się na bębnach, może rozwinąć się, aby pokryć cały walec. Najistotniejsze w tej specjalnej funkcji jest to, że Free Spins mogą zostać ponownie uruchomione, a symbol Scatter działa również jako symbol Wild, zastępując wszystkie inne symbole.

Czy jesteś ryzykantem? Jeśli tak, to powinieneś ucieszyć się na wiadomość, że Magic of the Ring Deluxe oferuje grę ryzyko, w której można podwoić każdą otrzymaną nagrodę pieniężną. Po uruchomieniu tej funkcji, gracz spotyka potężnego czarodzieja i musi wybrać jedną z dwóch skrzyń ze skarbami. Jeśli wewnątrz skrzyni ukryty jest skarb, to gracz podwaja swoją wygraną, jednak jeśli uwolni mroczną moc, przegrywa. Ponadto, aby mieć jeszcze większą radość z gry, gracz może skorzystać z innych unikalnych funkcji Wazdana, takich jak tryb oszczędzania baterii, trzy poziomy Volatility (niski poziom – częste, ale niskie wygrane; wysoki poziom – rzadkie, ale wysokie wygrane oraz poziom standardowy, który jest mieszanką niskiego oraz wysokiego poziomu) i widok podzielonego ekranu.

Oferując unikalne funkcje specjalne i najwyższej klasy grafiki, slot Magic of the Ring Deluxe dostarcza niezapomnianych wrażeń. Znajdź swoje ulubione kasyno z grami Wazdana i przekonaj się, ile będziesz miał zabawy kręcąc walcami Magic of the Ring Deluxe! Magia jest tuż obok, na wyciągnięcie ręki! Sięgnij po nią na walcach Magic of the Ring Deluxe i zdobądź bajeczne nagrody!

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.