Merkur spodziewa się sukcesu na Entertainment Arena Expo w Bukareszcie

Ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2022

Wraz z postępującym powrotem kalendarza targów po pandemii do poziomów sprzed Covid, każde nowe ogłoszenie o targach jest witane z entuzjazmem w całej branży gier. W tym duchu Merkur z niecierpliwością czeka na 14. wystawę Entertainment Arena Expo w Bukareszcie.

Targi EAE 2022, które odbędą się od 6 do 8 września na terenie targów Romexpo w stolicy Rumunii, Bukareszcie, będą miały dużą obecność wystawców ze strony MERKUR. Na stoisku 306 niemiecki gigant gier rzeczywiście „zabawi się” silną obecnością swoich najlepszych jackpotów, szafek i nowych gier; wsparte obecnością ekspertów od obsługi gotówki GeWeTe oraz opcji płatności nowej generacji od Merkur eSOLUTIONS.

Bukareszt w Rumunii jest stolicą kraju od 1862 roku i przez swoją długą historię znany jest zarówno jako „Miasto radości”, jak i „Paryż Wschodu”. Jest to również centrum krajowej branży gier, gdzie ogromną popularnością cieszą się zarówno kasyna, salony gier, jak i lokale z sektora zakładów sportowych i gastronomii.

Rumunia ma największą liczbę działających automatów w Europie Wschodniej, obecnie znacznie ponad 70 000 maszyn. Marka Merkur jest aktywna w Rumunii od 2004 roku i posiada spółkę zależną Grupy, Merkur Gaming Distribution, z siedzibą w Bukareszcie, której dyrektorem zarządzającym i liderem zespołu jest Hannelore Fuica.

Wypowiadając się przed EAE, Hennelore Fuica potwierdziła swoje przekonanie, że dwa najpopularniejsze rodzaje gier wśród rumuńskich graczy to gry owocowe i, w ostatnich latach, ruletka. Już w salonach gier i zakładach sportowych w całym kraju nowa ruletka MERKUR oferuje oszałamiającą grafikę 3D, nową animację samego koła ruletki i zwiększoną szybkość gry.

Będzie to ważna atrakcja prezentacji Merlur na EAE, podobnie jak nowe połączone progresywne jackpoty Link Zone (pokazane w szafce Avantgarde Max Trio) i Solar Link (znajdujące się w stylowej szafce Allegro Trio) oraz innowacyjny jackpot MERKUR Mystery w obudowie Avante Trio, w której znajduje się wiele nowych tytułów multigame obsługiwanych przez najnowsze oprogramowanie i oferujących zupełnie nowy interfejs gracza.

Ambicją EAE jest zdobycie międzynarodowej sławy jako wyróżniającego się pokazu gier dla Europy Wschodniej i regionu Bałkanów, o czym skomentował Athanasios „Sakis” Isaakidis, dyrektor generalny, International:

„Wszyscy spodziewamy się naprawdę wspaniałego pokazu EAE w Bucharze. Rumunia jest znaczącym i odnoszącym duże sukcesy rynkiem dla MERKUR i jesteśmy gotowi do doskonałego przedstawienia naszej historii, doświadczenia i wspaniałych produktów na EAE w Buczy, ponieważ pokazujemy, jak pokazuje tytuł wystawy, nasze zaangażowanie w gry Rozrywka w całej Rumunii i poza nią.”

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL