Minął termin zgłoszenia się po £57 milionów

euromillions

Do 13 września do godz. 23:59 osoba, która w szkockim South Ayrshire kupiła los na loterii EuroMillions, mogła odebrać nagrodę główną w wysokości 57 milionów funtów.

Właściciel kuponu wygrał dokładnie £57 869 670 w losowaniu EuroMillions, które odbyło się 17 marca. Zwycięskie liczby to: 5, 7, 8, 16 i 20, a Lucky Stars – 2 i 12.

Pod koniec marca National Lottery wezwała tajemniczego gracza do zgłoszenia się po nagrodę, a już w kwietniu firma Camelot, która jest operatorem brytyjskiej loterii, poinformowała, że otrzymała wniosek o wypłacenie fortuny. Wciąż nie ujawniono jednak, czy roszczenie to przeszło proces weryfikacji.

Możemy potwierdzić, że w kwietniu otrzymaliśmy wniosek o tę nagrodę, ale nie komentujemy szczegółów poszczególnych roszczeń – przekazała w kwietniu rzeczniczka Camelot. – Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich głównych nagród, każdy wniosek przechodzi rygorystyczny proces weryfikacji, aby zapewnić, że nagroda zostanie wypłacona zgodnie z zasadami gry National Lottery – dodała przedstawicielka operatora brytyjskiej loterii.

Według regulaminu National Lottery, zwycięzca ma 180 dni na zgłoszenie się po wygraną. W przypadku losowania z 17 marca, termin ten upłynął 13 września o godz. 23:59.

Nieodebrana nagroda – wraz z odsetkami – trafia do organizacji charytatywnych wskazanych przez National Lottery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *