Nicki Minaj doradcą strategicznym w MaximBet

Ikona rapu, Nicki Minaj, podpisała wieloletnią, globalną umowę partnerską z MaximBet, firmą oferującą zakłady sportowe i hazard online. Minaj będzie pełnić funkcję doradcy strategicznego zarządu i dyrektora kreatywnego magazynu Maxim i będzie „aktywnie zaangażowana w ambitne plany firmy dotyczące iGaming”.

Umowa między MaximBet i nagradzanym raperem i przedsiębiorcą pozwoli im współpracować w zakresie towarów, imprez, doświadczeń fanów i brandingu. Operator zakładów sportowych i gier hazardowych powiedział, że Minaj wprowadzi do grupy swój styl i etos, aby „zilustrować elementy stylu życia marki, jednocześnie znacznie poszerzając grono odbiorców, w tym zapraszając do niej więcej kobiet”.

Minaj jest pierwszą kobietą, która ma na swoim koncie 100 hitów Billboard Hot 100. Z ponad 280 milionami obserwujących na Instagramie, jest 18. najczęściej obserwowaną osobą na świecie na platformie mediów społecznościowych.

„Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była bardziej dumna ze współpracy. Łączenie zmysłowej siły biznesowej z moją naturalną, kreatywną, seksowną, zabawną i modną ekspresją jest tak celne, jak odnosi się do tego partnerstwa”

– powiedziała Minaj w komunikacie prasowym.

„Jestem gotowa w pełni wykorzystać swój potencjał jako młoda, wpływowa królowa i właścicielka oraz otworzyć drzwi dla innych, by mogli marzyć o wielkich rzeczach. Przygotuj się na seksowne imprezy i pamiętaj: przestraszone pieniądze nie zarabiaj ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!! HA!!! Postaw zakłady!!!! Chodźmy!!!”

Dyrektor generalny MaximBet, Daniel Graetzer, skomentował:

„Nicki jest najbardziej znana na całym świecie jako mega supergwiazda, ale znamy ją jako błyskotliwą bizneswoman. Jej rola jako doradcy strategicznego MaximBet będzie dla nas nieoceniona. Zbudowała jedną z najpotężniejszych marek na świecie, swoją własną, a ten sam spryt i kreatywność wykorzystuje w naszej sportowej marce typu lifestyle. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana współpracą z nią – jest kreatywna, inteligentna, pełna pasji i odważna. Nie ma nikogo, kto lepiej mógłby nam pomóc w przyjęciu tej formy rozrywki do głównego nurtu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.