Nielegalne automaty do gier i marihuana

W miniony czwartek podczas przeszukania niewielkiego budynku na jednym z osiedli w Chełmie zostały ujawnione nielegalne automaty do gier, a także marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch znajdujących się tam mężczyzn.

Policjanci w miniony czwartek przeszukali niewielki budynek znajdujący się na jednym z osiedli w Chełmie. Mundurowi znaleźli w nim i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier hazardowych oraz marihuanę. Ilość zabezpieczonych narkotyków pozwalała na sporządzenie 40 dealerskich porcji.

Kryminalni zatrzymali do tej sprawy znajdujących się w środku dwóch mężczyzn w wieku 17 i 40 lat. W mieszkaniu starszego z nich znaleziona została kolejna porcja tego narkotyku. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. 17-latek odpowie tez za ich kilkukrotne udzielanie. Dalsze postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za zorganizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lublin112.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.