Nielegalny hazard w Końskich

Automaty
Adam Brzozowski 28/10/2023

Ostatnia aktualizacja: 28 października 2023

W czwartek 26 października w godzinach wieczornych funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego koneckiej jednostki wraz z mundurowymi z Delegatury Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego uderzyli w miejsce gdzie organizowany był nielegalny hazard. Zabezpieczono 6 automatów i narkotyki.

Koneccy kryminalni podejrzewając, iż na terenie miasta działa lokal z nielegalnymi urządzeniami do gier hazardowych, postanowili przeprowadzić akcję.

Wieczorem 26 października Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego weszli do jednego z lokali, który znajduje się w centrum miasta. Na miejscu odkryli sześć nielegalnych maszyn do gier hazardowych. Dla potrzeb postępowania karno-skarbowego maszyny zostały zabezpieczone.

18-latka z narkotykami

W trakcie wykonywanych swoich czynności, kryminalni odkryli także podejrzaną substancję, którą później po przebadaniu okazała się być amfetamina. W jej posiadaniu była znajdująca się w lokalu 18-latka. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli kolejną porcję takiego samego proszku. Mieszkanka gminy Końskie została zatrzymana.

źródło: KPP Końskie

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dawid

28/10/2023

taka prawda ze naprawde przewalone bedzie miec 18latka za mete
E-PLAY.PL