Nielegalny salon gier na terenie giełdy

automaty do gier

Sandomierscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wraz z funkcjonariuszami z Izby Celno-Skarbowej w Kielcach ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie giełdy owocowo-warzywnej w Sandomierzu.

W sobotę policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na podstawie własnych ustaleń w jednym z lokali znajdujących się na terenie placu targowego ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych. W lokalu znajdowało się 6 nielegalnych maszyn.

W działaniach policjantów uczestniczyli także funkcjonariusze Izby Celno-Skarbowej w Kielcach, którzy zabezpieczyli urządzenia.

W wyniku podjętych działań zabezpieczono klucze serwisowe do urządzeń, router z kartą sim i pieniądze w kwocie blisko 6000 zł.

Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu

24 komentarze(y) w “Nielegalny salon gier na terenie giełdy

 1. paweł masz rację , ostanie czasy pandemiczne osłabiają wszystkich w różnych dziedzinach ale wiele wygranych spraw prowadzą nas dalej żal ściska niektórych– powodzenia

  1. Podaj adres tego baru. Chętnie zagram na spokojnie z piwkiem w ręku. Nie w jakimś zakamuflowanym pomieszczeniu z obawą że celni zaraz wjadą na butach. Jak ponoć legal to przecież nie musisz się obawiać. Jak redakcja nie pozwala to chociaż pierwszą literę miasta i ulicy. Sam trafie, jestem że Śląska.

 2. Jasne, jasne. Ponad 70 wygranych spraw. Jedyny sprzęt, który gra i wytrzymał już 3 lata.
  Tak, nieistniejący już pracownicy byłej firmy piszą komentarze, tak, gratuluję logiki.
  A sprzętów po 2017 było już co nie miara. Każdy taki sam. Z okresem ważności 1 miesiąc i z firmą na słupa.
  Gratuluję poczucia humoru!

 3. tak są nowe futury a jeśli chodzi o komentarze to nie jesteśmy pracownikami futury czyli firmy ligen tylko posiadamy futurki w swoich punktach od 2 lat

 4. Podziwiam pracowników futury, które piszą te pozytywne komentarze. Są spółki nietykalne, które będą działać, nawet ze zwykłymi sypakami.

  1. pracownikom futury zostało już tylko pisanie komentarzy, już ich na rynku prawie nie ma, nie wytrzymali tych kosztów i ciężkiej współpracy z osobami co nie maja pojęcia o tej branży, futura już się skończyła nie ma ich na rynku znikają jak biura w Krakowie, wyroki nie korzystne, urządzeń już nie składają bo nikt za darmo nie chce już składać , już puka nowy sprzęt na święta ma być tak ze tylko czekać, na szczęście będzie selekcja i nie każdy dostanie tylko poważni ludzie wiec cos się rusz, a futura … walczyła dzielnie ale za mało argumentów i ciężko ze sprawami pozdrawiam wszystkich

 5. Gdyby coś było legalne to cała Polska byłaby tym zalana. W każdym mieście na co drugiej ulicy. Ale tego niema. Trochę logicznego myślenia, to nie boli.

  1. nie wziąłeś pod uwagę, że może właściciel nie chce powtórzyć błędu branży, który doprowadził do tego burdelu z ustawami???

   jak są mądrzy to nie będzie ich na każdym rogu lub po kilka punktów na każdej ulicy.
   a o legalności nie decyduje żaden pan w zielonym mundurku – u tych zawsze będą do zabrania bo wyglądają jak automaty – tylko na szczęście, na końcu, sądy.

   1. Ok. Oby tak było jak piszesz a ja się mylę. Kibicuję każdemu kto podejmuje walkę o swoje. Według mnie powinna być zdrowa konkurencja. Kto chce to niech wprowadza swoje sprzęty na rynek, płaci podatki, zatrudnia legalnie pracowników itd. Gracze sami weryfikują chciwych kombinatorów, po prostu do takich nie chodzą. Totalizator też powinien brać udział w tej walce o klienta. Wszyscy na równych zasadach. No ale pomarzyć dobra rzecz. Wkurza mnie tylko to jak ktoś wciska kit żeby tylko zarobić, no ale tak już chyba w tej branży musi być.

 6. u mnie w mieście są dwa. otwarte drzwi. celnicy nawet już nie przyjeżdżają. powiedzieli, że odkąd są wyroki ze sądów to ich to już nie obchodzi.

  1. U mnie w mieście były trzy punkty z Futurą. Drzwi oklejone logo firmy. Nie ma ani jednego. Może ludzie nie grali, nie wiem. Zwinęli się. Lokale są puste do wynajęcia.

 7. to co można mieć gry czy nie można, co chwile zabierają to znaczy ze stoją, czy już tylko desperaci wstawiają, kiedyś FUTURA się chwaliła ze mają legalne ale… jakoś się zmyli nie widać ich, jakieś komputery się pojawiły na ich miejscach , długo walczyli na rynku i jakoś się chyba poddali jak inne tego typu projekty, to już chyba nie wróci zmiana rządzących już tez nic nie da pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *