Nikt nie zgłosił się po los o wartości 36 mln dolarów

Loterie Najczęściej czytane USA
Adam Brzozowski 18/02/2024

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2024

Zwycięski posiadacz losu miał 180 dni na odebranie nagrody w wysokości 36 milionów dolarów. Nie otrzyma jednak nic  po tym, jak nie odebrał nagrody.  Los na loterię Mega Millions zakupiony w supermarkecie w Jacksonville na Florydzie i wygasł w niedzielę.

Zwycięski los został kupiony w supermarkecie Publix w Jacksonville na Florydzie, ale możliwość odbioru nagrody zakończyła się w niedzielę.

„Jeśli kupon jackpot POWERBALL lub MEGA MILLIONS nie zostanie odebrany w ciągu 180 dni od odpowiedniej daty losowania, środki na wypłatę nieodebranego jackpota zostaną zwrócone członkom loterii w proporcji odpowiadającej ich sprzedaży w ramach serii kumulacji jackpotów” – poinformowała loteria.

Liczby które były zwycięskie na niezrealizowanym kuponie to 18, 39, 42, 57, 63 dla białych kulek i 7 dla Mega Ball i zostały wylosowane 15 sierpnia 2023 r.

Zarówno Mega Millions, jak i Florida Lottery namawiały mieszkańców Florydy, którzy korzystali z Publix do gry na loterii, aby jeszcze raz sprawdzili swoje losy przed datą wygaśnięcia jackpota.

„Prawo stanu Floryda wymaga, aby 80 procent nieodebranych środków z nagród z tytułu nieważnych biletów było przekazywane bezpośrednio do funduszu powierniczego na rzecz poprawy edukacji. Pozostałe 20 procent wraca do puli nagród, z której przyznawane są przyszłe nagrody lub wykorzystywane na specjalne promocje z nagrodami”. – powiedziała Florida Lottery FOX Business.

Szansa na wygranie jackpota w Mega Millions wynosi 1 do ponad 302 milionów.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL