Novomatic Americas na G2E w Las Vegas

Wykorzystując aktywa swojej austriackiej firmy macierzystej, Novomatic Americas spędził ostatnie dziewięć lat na tworzeniu produktów do gier dostosowanych do potrzeb rynku dla jurysdykcji Ameryki Północnej i Karaibów.

Oferta obejmuje zarówno automaty do gier dla rynków Klasy III i VLT/VGT, jak i elektroniczne gry stołowe, kioski z zakładami sportowymi, systemy zarządzania, systemy promocyjne i usługi dodatkowe.

Na tegorocznych targach G2E firma zaprezentuje nowe i ekscytujące wydarzenia związane z grami, a także nowy sprzęt premium i zwycięskie rozwiązania.

Największą nowością Novomatic Americas będzie wprowadzenie na rynek amerykański nowej, ekscytującej serii szafek pionowych. Diamond X 1.55J i Diamond X 2.32 mają na celu wprowadzenie wyjątkowego, eleganckiego stylu i wyrazistej prezentacji gry na podłodze kasyna.

Większy postęp nastąpi również w segmencie progresywnych. Zupełnie nowy Thunder Cash X Link będzie miał premierę na G2E z ekscytującym zestawem tytułów, podczas gdy marki Thunder Cash i Money Party ujrzą szereg nowych dodatków z interesującymi wizualnie pochodnymi dla różnych grup demograficznych graczy.

Novomatic Americas, pionier w dziedzinie samoobsługowych kiosków z zakładami sportowymi, jest liderem w dziedzinie sprzętu do kiosków ze stale rosnącym portfolio ponad 1200 jednostek w Ameryce Północnej.

Wersja stołowa Novomatic ActionBook Compact pasuje idealnie do każdego baru i blatu, podczas gdy wersja wieloekranowa Novomatic ActionBook Plus doskonale pasuje do wielu środowisk. Oba oferują szybki czas reakcji dzięki przyjaznemu dla użytkownika monitorowi dotykowemu i będą wyświetlane ze wszystkimi najnowszymi ulepszeniami.

Rick Meitzler, prezes i dyrektor generalny Novomatic Americas, mówi:

„Przyjrzeliśmy się dobrze harmonogramowi i upewniliśmy się co do dwóch rzeczy: słuchamy naszych klientów i upewniamy się, że nasz rurociąg produktowy jest tym, czym i gdzie powinien być. Naszym pierwszym zadaniem na targach jest zademonstrowanie siły zespołów programistycznych Novomatic zarówno w eleganckim sprzęcie, prezentując nowe obudowy Diamond X, jak i w różnorodności nowych, popularnych motywów, które wprowadzamy. Wsłuchaliśmy się w dane wejściowe na każdym kroku, a ta silna relacja z naszymi klientami nadal przynosi efekty”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.