Otwarte są rejestracje na Prague Gaming Summit 2022

Zespół HIPTHER AGENCY z radością ogłasza, że ​​rozpoczęły się rejestracje na tegoroczny PRAGUE GAMING SUMMIT. Coroczny szczyt ma powrócić do formatu osobistego 21 czerwca 2022 r. i odbędzie się w tradycyjnej bazie, Vienna House Andel’s Prague.

Od 2022 r. powrót osobistego spotkania w stylu butikowym przyniesie również nowy format, który pozwoli na większą interakcję między uczestniczącymi delegatami. Dodatkowo zespół pozwala również pięciu dostawcom na wystawienie i prezentację swoich usług. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem.

„Prague Gaming Summit to jedna z najdłużej trwających konferencji w portfolio naszego wydarzenia. Uruchomiony w 2017 roku od pierwszej edycji wywarł ogromny wpływ na branżę. Coroczne spotkanie to idealna okazja, aby nadrobić zaległości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w pierwszej połowie roku. Oprócz wnikliwych rozmów i dyskusji przy okrągłym stole, platforma zapewnia również wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów z lokalnymi interesariuszami z branży”

– powiedział Zoltán Tűndik, współzałożyciel i szef działu biznesowego w agencji Hipther.

Wśród już potwierdzonych prelegentów znaleźli się: Jan Urbanec – CEO w Endorphinie; Ondrej Lapides – CEO w Tom Horn Gaming; Morten Ronde – CEO w Danish Online Gambling Association i Partner Zarządzający w Nordic Gambling; Jan Řehola – Dyrektor w IFGR i Partner w PS Legal; Dan Iliovici – Wiceprezes Rombet; Jakub Kolomicenko – Senior Compliance Officer w Kaizen Gaming.

O wiele więcej mówców ma zostać ogłoszonych, gdy program zostanie ujawniony w połowie marca. Wśród potwierdzonych już sponsorów wydarzenia można znaleźć Tom Horn Gaming i Nordic Gambling.

HIPTHERS przygotowali 4 rodzaje przepustek delegatów, które dostosują się do potrzeb gościa. Możesz sprawdzić rodzaje przepustek i zarejestrować się pod następującym linkiem: https://hipther.com/events/regprague2022/

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.