Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2015
Życzę państwu wysokich wygranych – mówił przez ćwierć wieku, prowadząc losowanie Lotto. I choć już od dawna tego nie robi, niektórzy wciąż nazywają go „Panem Lotto”.
Poznał wielu milionerów, czasem radził im, jak dobrze inwestować, bo uważał, że tak trzeba. – Jedna pani zapakowała pieniądze w reklamówkę. Na pytanie o ochronę, odpowiedziała: „Panie, to niecałe trzy miliony, kto będzie wiedział, że taka stara baba jak ja ma tyle pieniędzy” – wspomina Ryszard Rembiszewski.
Co by pan zrobił, gdyby pan wygrał milion?
– Spłaciłbym kredyt. Nie jest duży, ale nade mną ciąży. Jakbym już miał go z głowy, tobym spokojnie odetchnął.
I wtedy?
– Na pewno pomógłbym córce. Rzuciła pracę w korporacji, sprzedała mieszkanie i wyjechała ze swoim chłopakiem do Kambodży. Wynajęli tam kawałek wyspy i zbudowali resort dla turystów.
A pan część zdobytego miliona wydałby na podróże?
– Najpierw zmieniłbym swoje życie, a ściślej mieszkanie. Teraz muszę wynajmować garaż, co jest kosztowne, więc gdybym sprzedał to mieszkanie i kupił inne, z garażem, byłbym bardzo zadowolony. Widzi pani, to takie przyziemne sprawy, ale z tych przyziemnych spraw składa się nasze życie. Gdyby coś mi jeszcze zostało, na pewno bym pomógł kilku fundacjom, bo od czasów liceum działam społecznie. Ale… zaraz, zaraz, miliona bym nie wygrał. Przecież gwarantowana wygrana to dwa miliony, zupełnie o tym zapomniałem!
Czytaj całość na: weekend.gazeta.pl
"Dopóki szanowni rządzący w tym pięknym kraju jakim jest Polska nie otworzą oczu, a zarazem serc 💖 dla dobra tego Państwa, które narazie tylko noszą w klapie marynarki❣️ - dobrze być nie może. Należy stanowiska w spółkach Państwowych obsadzać najlepszymi fachowcami pochodzącymi z dziedziny w, której mają dokonywać najlepszych wyników, a nie na odwrót. (Nie można powołać na ordynatora Szpitala kogoś kto nie jest Lekarzem bo nigdy nie zrozumie czym zarządza) i tak samo jest w Totalizatorze Sportowym❣️"
"Za dużo krytyki w mediach było to puścili normalne losowanie ;))"
"Uniwersalny słownik języka polskiego pod redakcją Stanisława Dubisza wydany przez PWN w 2003 roku notuje zarówno przymiotnik fiński, jak i finlandzki. Pierwszy z nich został w tym słowniku zdefiniowany jako ‘dotyczący Finów, Finlandii, pochodzący z Finlandii, taki jak w Finlandii’, przymiotnik finlandzki został natomiast sparafrazowany jako ‘dotyczący Finlandii jako państwa"
"Fiński, nie Finlandzki ... ;)"
"Dzisiaj miałem szczęście padł system kontroli na losowaniem w multi bo trafiłem 7 na siedem skreśleń w promocji na 50% ale to nie tylko ja bo było 33 dziewiątki na 10 skreśleń 97 siódemek na siedem 118 piątek na pięć takich wygranych nie pamiętam a gram długo. i tu lotto pokazuje że oszukują bo na 22 drugą już zakładów nie dało się wysłać cały czas wybijało ale sprawdziłem czy na inne gry się da i nie było problemu tylko na multi nie dało rady. Czyli widać że oszukują bo na 14 padł system i było dużo wygranych i żeby nie popłynąć na 22 drugą zablokowali przyjmowanie zakładów. Gram przez internet i taki numer mam drugi raz było to dawno ale też było dużo wygranych czyli kontrolują wpływające zakłady ."