Pitt, Clooney i Damon chcą stworzyć kolejną część serii „Ocean’s”?

W latach 2001-2007 Brad Pitt, George Clooney i Matt Damon zrealizowali trzy filmy spod znaku „Ocean’s”, o mistrzach złodziejskiego fachu, którzy w spektakularny sposób okradają kasyna. Cieszyły się one wielką popularnością.

Jak dowiedział się nieoficjalnie „The Sun”, gwiazdorzy nabrali zapału do nakręcenia czwartej części tej serii.

„Plotki o filmie z udziałem George’a, Brada i Matta krążyły od lat, ale przy ich napiętych harmonogramach zrealizowanie tego projektu było po prostu niemożliwe. Wreszcie jednak zebrał się odpowiedni zespół ludzi, dający nadzieję na duży sukces. Główne gwiazdy uznały, że byłoby fajnie powrócić do tego tematu”

– przekazał dziennikowi „The Sun” tajemniczy informator.

Film ma już zarys fabuły, który podobno bardzo dobrze się zapowiada. Na razie nie jest jasne, czy „Ocean’s Fourteen”, tak jak trzy pierwsze części serii, wyreżyseruje Steven Soderbergh. Rok temu jeden z aktorów związanych z cyklem, Don Cheadle, przyznał, że były już kiedyś luźnie rozmowy o czwartej odsłonie.

Jednak śmierć Berniego Maka w 2008 r., jednej z gwiazd „Ocean’s” (zmarł w wieku 50 lat z powodu powikłań po zapaleniu płuc), sprawiła, że ekipa straciła chęć do pracy nad tym projektem. Z kolei w 2020 r., w wieku 98 lat zmarł inny aktor kojarzony z „Ocean’s”, Carl Reiner.

Źródło: PAP Life

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.