Playtech umacnia swoją współpracę z Fortuna na nowych rynkach

Grupa technologii gier hazardowych Playtech Plc potwierdził, że ​​rozszerzy i zaktualizuje swoją dotychczasową wiodącą relację jako dostawca technologii z Grupą bukmacherską Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) Fortuna Entertainment Group.

Aktualizując rynek, Playtech ogłosił, że ​​Fortuna zatwierdziła wprowadzenie na rynek swojej „platformy zarządzania odtwarzacza IMS”, który ma być zintegrowana z jej oddziałami działającymi na rynkach Republiki Czeskiej, Słowacji, Polski, Rumunii i Chorwacji.

Aktualizacja systemów sprawia, że ​​Playtech staje się wiodącym partnerem technologicznym Fortuny na wszystkich jej rynkach operacyjnych, wzmacniając tym samym partnerstwo, które rozpoczęło się w 2016 roku początkowo w zakresie obsługi Czech i Rumunii.

Wykorzystując systemy i rozwiązania Playtech, w 2017 roku Fortuna odnotował 93% wzrost łącznej wartości udziałów do nieco ponad 2 miliardów euro, głównie dzięki wzrostowi bukmacherki online.

Zadowolony z tego porozumienia Shimon Akad, dyrektor operacyjny, Playtech, skomentował przedłużenie współpracy następującymi słowami:

„Jest to znacząca umowa dla Playtech i FEG. Rozszerzenie i umocnienie naszej współpracy podkreśla zarówno nasz sukces, jak i dalszy rozwój jaki jest zauważany. Jest to doskonały przykład w jaki sposób technologia Playtech przoduje jako lider. Jeśli chodzi o umożliwienie rozwoju i wzrostu operatora na rynkach regulowanych, a także dalsze odzwierciedlenie naszej roli jako budowniczego infrastruktury branży bukmacherskiej. „

Per Wreststrom, prezes Fortuna Entertainment Group, poparł rozszerzenie współpracy z Playtech jako partnerem technologicznym, ponieważ grupa hazardowa CEE rozszerza swój profil i właściwości na nowe rynki po transformacji w 2018 roku, obejmując aktywa Hattrick Sports Croatia i Fortbet Romania.

„Kiedy po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z Playtech, stwierdziliśmy, że naszym celem jest zostać wiodącym operatorem zakładów bukmacherskich w regionie CEE. Osiągając te ambicje, będziemy nadal starać się rozwijać i budować naszą ofertę na nowych i istniejących rynkach regulowanych. Nasza ścisła współpraca z Playtech będzie nadal kluczowa w realizacji tej strategii i zapewni wiodące w branży podejście omni-channel dla naszych graczy. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *