Power of Thor Megaways od Pragmatic Play

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści dla branży gier, wprowadził na rynek swój najbardziej zaciekły automat z ekscytującym Power of Thor Megaways.

Skupiony wokół przerażającego nordyckiego boga piorunów, 117.649 linii wypłat zawiera symbole runiczne i jowialnych towarzyszy historycznego bóstwa.

W najnowszym hicie Pragmatic Play, który powstrzymuje spadające wygrane, ożywa również moc Młota Thora, który działa jak dziki na górnym bębnie, zamieniając każdy symbol na bębnach bezpośrednio pod nim w dziki.

Tryb darmowych spinów jest uruchamiany, gdy na bębnach wylądują cztery lub więcej symboli rozproszonych, które wypowiadają imię Thora. Maksymalnie dziewięć symboli scatter może wylądować na każdym spinie, wyzwalając do 30 darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem rundy bonusowej gracze mają możliwość zaryzykować swoje obroty, prawdopodobnie wygrywając więcej, ale prawdopodobnie tracąc wszystko, co dodaje dodatkowy element niebezpieczeństwa do ich przygody.

Podczas rundy bonusowej dodawany jest progresywny mnożnik, z każdym zwiększeniem mnożnika o 1x przez całą rundę, w miarę zwiększania się liczby zwycięstw i upadków.

Power of Thor Megaways to najnowszy dodatek do rosnącej oferty Megaways Pragmatic Play, po Madame Destiny Megaways i najlepiej działającym The Dog House Megaways.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *