Przyznano nominacje do Nagród Bukmacherskich 2020

Eksperci portalu legalnibukmacherzy.pl przyznali i opublikowali nominacje w jedenastu kategoriach dla najlepszych operatorów branży bukmacherskiej w 2020 roku. Dwunasta statuetka przypadnie zwycięzcy w kategorii Nagroda Użytkowników, w której właśnie wystartowało głosowanie.

To już trzeci raz, kiedy „Legalni Bukmacherzy” wyróżniają firmy bukmacherskie działające w Polsce. Tym razem przyznanych zostanie rekordowe 12 statuetek, a ich wręczenie z uwagi na panującą sytuację odbędzie się w formule online.

Dokładna forma jest jeszcze niespodzianką.

Zwycięzców poznamy w przyszłym tygodniu, a komunikowani będą w social mediach „Legalnych Bukmacherów” (m.in. na Twitterze @Bukmacherzy_PL) i na specjalnie przygotowanej stronie https://legalnibukmacherzy.pl/nagrody-bukmacherskie/ gdzie można także dołożyć swoją cegiełkę do wyboru najlepszego bukmachera według użytkowników oraz już teraz znaleźć opisy kategorii i wszystkich wyróżnionych wraz z uzasadnieniami.

W najważniejszej kategorii Bukmacher Roku nominowanych zostało trzech branżowych liderów – STS, Fortuna oraz forBET. Publikowanie wszystkich nominacji w social mediach związane jest także z konkursem w którym do wygrania jest m.in. koszulka Reprezentacji Polski.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *